Trwa ładowanie...
d5dn3ou

Meghan Markle powiedziała stop. Ma dość nagonki mediów na jej życie prywatne

Meghan Markle w końcu uznała, że miarka się przebrała. Po publikacji listu do jej ojca przez brytyjski dziennik, księżna Sussex zapowiedziała, że jest gotowa wejść na drogę sądową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna jest w siódmym miesiącu ciąży
Księżna jest w siódmym miesiącu ciąży (ONS.pl, Fot: all_ImageB)
d5dn3ou

Jak podaje dziennik "The Guardian", Meghan zagroziła gazecie "Daily Mail" pozwem za opublikowanie jej prywatnego listu do ojca, w którym pisze, że on rozbił jej serce "na milion kawałków". Osoby reprezentujące księżną mają być w kontakcie z gazetą od czasu, gdy jej korespondencja ujrzała światło dzienne. List miał zostać przekazany mediom przez jej ojca, który w ten sposób chciał "wyjaśnić sytuację".

Jednak odniósł on efekt odwrotny od zamierzonego, gdyż księżna w końcu postanowiła iść na wojnę z mediami. A przynajmniej zapowiedziała, że skończyło się żerowanie na jej prywatności. Meghan ma dość i nie ma w tym nic dziwnego. Od czasu, gdy zaręczyła się z księciem Harrym, nie schodzi z nagłówków gazet, a na każdym kroku czyhają na nią paparazzi.

W liście, który został opublikowany przez brytyjską prasę, Meghan żali się, że ojciec wybrał media zamiast własnej córki. Księżna pisze, że zawsze go kochała, chroniła i broniła, oferując wsparcie finansowe, na jakie tylko była w stanie sobie pozwolić. Jednakże on zamiast z nią porozmawiać, zdecydował się pójść do tabloidów. W zeszłym roku nie został zaproszony na królewskie wesele, gdyż wydało się, że nawiązał współpracę z jedną z agencji fotograficznych.

Meghan i jej ojciec są dalecy od pojednania, a teraz księżna wkracza na wojenną ścieżkę z brytyjskimi dziennikarzami. Do tego niedługo przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko. To z pewnością nie będzie łatwy rok dla księżnej.

d5dn3ou

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d5dn3ou

Podziel się opinią

Share
d5dn3ou
d5dn3ou