GwiazdyMichelle Williams ścięła włosy dla dawnej miłości

Michelle Williams ścięła włosy dla dawnej miłości

Michelle Williams ścięła włosy dla dawnej miłości

07.11.2011 21:03, aktual.: 08.11.2011 11:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa krótka fryzura idealnie pasuje do pięknych rysów twarzy Michelle Williams. Jednak aktorka, znana z takich filmów "Tajemnica Brokeback Mountain" czy "Dróżnik" wyznała niedawno, że mężczyźni nie przepadają za takim uczesaniem.

Nowa krótka fryzura idealnie pasuje do pięknych rysów twarzy Michelle Williams. Jednak aktorka, znana z takich filmów "Tajemnica Brokeback Mountain" czy "Dróżnik" wyznała niedawno, że mężczyźni nie przepadają za takim uczesaniem. Ona sama za to uwielbia swoje krótkie włosy. Pewnie duże znaczenie ma to, komu spodobał się taki jej wizerunek...

W wywiadzie dla brytyjskiej edycji magazynu "Elle" wyznała:
- Naprawdę przyzwyczaiłam się już do krótkich włosów – w takiej fryzurze czuję się sobą. Oczywiście podoba się ona tylko gejom i moim przyjaciółkom. Ale mężczyznom heteroseksualnym generalnie nie podobają się krótkie włosy.

I dodaje tajemniczo: - Ścięłam włosy dla jedynego mężczyzny hetero, który je lubił krótkie, ku pamięci kogoś, kto je uwielbiał.

Aktorka prawdopodobnie mówi o swoim byłym partnerze i ojcu jej córki, Heath Ledgerze, z którym rozstała się w 2007 roku; aktor rok później zmarł z przedawkowania leków.

(ma)

POLECAMY:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)