Trwa ładowanie...
d5y5wip

Miley Cyrus skupiona na chłopaku

Miley Cyrus przedkłada miłość nad życie zawodowe. Wokalistka i aktorka zdaje sobie sprawę, że jej kariera w show-biznesie może się kiedyś skończyć.
Share
Miley Cyrus skupiona na chłopaku
Źródło: AFP
d5y5wip

Miley Cyrus przedkłada miłość nad życie zawodowe. Wokalistka i aktorka zdaje sobie sprawę, że jej kariera w show-biznesie może się kiedyś skończyć, dlatego koncentruje się przede wszystkim na swojej relacji z Liamem Hemsworthem.
- Związek z Liamem to numer jeden na mojej liście priorytetów - przyznała gwiazda. - W nim czuję się najpewniejsza i najbezpieczniejsza.

- Nigdy nie wiadomo, jak potoczy się dalej moja kariera. Wszyscy mówią o mojej nowej płycie i czekają na nią, ale biorę pod uwagę czarny scenariusz - czyli że nikomu się nie spodoba.

Miley wyznała także, że wciąż nie może się nadziwić jak przystojnym mężczyzną jest jej narzeczony.

d5y5wip

- Któregoś dnia, kiedy włączyłam podgrzewanie basenu i nad wodą zaczęła unosić się para, Liam nagle wyszedł z domu, zdjął koszulkę i wskoczył do wody. A ja pomyślałam sobie, "Zaraz zemdleję, najbardziej gorący facet, jaki pojawił się w moim życiu właśnie pływa w parującym basenie.To jak sesja zdjęciowa dla Playgirl!" Zrobiłam mu wtedy zdjęcie i ustawiłam jako tapetę w moim telefonie.

Przypomnijmy, że Cyrus i Hemsworth spotykają się od 2009 roku. Od 2012 są zaręczeni.

Muzyczny dorobek młodej Amerykanki zamyka longplay "Can't Be Tamed" z czerwca 2010 roku, a filmowy - komedia akcji "So Undercover". Liama Hemswortha mogliśmy podziwiać ostatnio w filmach "Igrzyska śmierci" i "Niezniszczalni 2".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Miley Cyrus ma dość przepraszania*

* "Hannah Montana zniszczyła moją rodzinę!"*

* Miley Cyrus chudnie w oczach*

Wyzywająca Miley Cyrus poszła na całość

d5y5wip

Podziel się opinią

Share
d5y5wip
d5y5wip