WP

Nitrobolon, czyli połączenie odżywek w drodze do muskularnej sylwetki

Nitrobolon to preparat, który pomaga w wyrzeźbieniu atletycznej sylwetki i rozbudowie tkanki mięśniowej. Nitrobolon to booster tlenku azotu przygotowany na bazie składników, które zwiększają skuteczność treningów. Czym jest nitrobolon i co zawiera się w jego składzie? Jakie właściwości wykazuje i jak prawidłowo go dawkować?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nitrobolon to połączenie odżywek, które korzystnie wpływają na budowę tkanki mięśniowej.
Nitrobolon to połączenie odżywek, które korzystnie wpływają na budowę tkanki mięśniowej. (WP.PL, Fot: WP.PL)
WP

Co to jest nitrobolon?

Nitrobolon jest produktem, w którym połączono kilka rodzajów odżywek. Wśród osób stosujących odżywki nazywany jest stackiem kreatynowym, ponieważ zawiera różne formy kreatyny. Nitrobolon jest odżywką o działaniu anabolicznym, którą stosuje się w celu poprawy wytrzymałości, wydolności organizmu oraz zwiększenia masy mięśniowej.

Preparat jest przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które od dłuższego czasu pracują nad swoją kondycją i sylwetką. Nie zawiera wypełniaczy, dlatego jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

WP

Nitrobolon - skład suplementu

Cechą wyróżniającą nitrobolon na rynku suplementów jest jego wieloskładnikowość. W podstawowym składzie znajdują się bowiem: l-arginina, jabłczan cytruliny, jabłczan kreatyny, jabłczan l-arnininy, węglowodany, ester etylowy kreatyny, linozyna, tauryna, N-acetyl i glutamina. Zawarta w suplemencie kreatyna w formie estru sprawia, że organizm wchłania 100 proc. tej substancji. To z kolei prowadzi do efektywniejszego wysycenia mięśni kreatyną oraz intensywniejszej produkcji energii.

Jak działa nitrobolon?

Właściwością nitrobolonu jest stymulowanie produkcji azotu, co powoduje zwiększenie wydolności włókien czerwonych mięśnia. Dzięki temu podczas treningu mięśnie kurczą się intensywniej. Następuje również intensyfikacja białych włókien mięśniowych, co bezpośrednio wpływa na wydolność i wytrzymałość organizmu w trakcie długotrwałego wysiłku fizycznego. Nitrobolon jest suplementem, który pomaga sportowcom przekraczać kolejne granice i wyznaczać dalsze cele treningowe.

WP

Tlenek azotu wzmaga przepływ krwi, przyspiesza transport wartości odżywczych do mięśni oraz ogranicza agregację płytek krwi. Nitrobolon pomaga także przy regeneracji organizmu po treningu. Aminokwasy zawarte w tym preparacie biorą udział w procesie cyklu mocznikowego. Szkodliwy amoniak wówczas jest przekształcany w mocznik, którego nadmiar jest usuwany z organizmu wraz z moczem. Nitrobolon jest zatem wsparciem przy detoksyzacji organizmu.

Jak dawkować nitrobolon?

Dzienna dawka nitrobolonu jest zależna od indywidualnej tolerancji na zwiększoną produkcję tlenku azotu. Najlepiej stosować się do zaleceń producenta. Wedle tych zaleceń, nitrobolon należy przyjmować w 3 mniejszych porcjach. W dniu treningowym dawka wynosi ok. 12 kapsułek. Jedna porcja to 4 kapsułki, które przyjmuje się rano na czczo, 30 minut przed treningiem oraz tuż po zakończonych ćwiczeniach.

W dni nietreningowe natomiast, nitrobolon należy przyjmować w dwóch porcjach. Pierwszą przyjmuje się tuż po przebudzeniu, drugą ok. 6 godzin później. Każdą porcję nitrobolonu należy popić dużą ilością chłodnej wody.

WP

Ile kosztuje nitrobolon?

Nitrobolon to popularny suplement, który można kupić zarówno w internecie, jak i punktach sprzedaży z odżywkami. Cena nitrobolonu zależy oczywiście od wielkości opakowania. Za 150 kapsułek należy zapłacić ok. 80 złotych, natomiast opakowanie z 300 kapsułkami kosztuje ok. 150 złotych.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP