Trwa ładowanie...
gerard butler

Paparazzi odmienili życie Gerarda Butlera

Media rozpisywały się ostatnio o niepokojąco wychudzonej sylwetce Gerarda Butlera. Szkocki aktor zaczął pojawiać się na premierach szczuplejszy o dobrych kilka kilogramów. Ostatnio przyznał się, że do zrzucenia wagi skłoniły go zdjęcia, jakie paparazzi zrobili mu w ubiegłym roku.

Share
Paparazzi odmienili życie Gerarda Butlera
Źródło: AP
d1wvd9o

Media rozpisywały się ostatnio o niepokojąco wychudzonej sylwetce Gerarda Butlera. Szkocki aktor zaczął pojawiać się na premierach szczuplejszy o dobrych kilka kilogramów. Najpierw spekulowano czy to nie choroba, potem - czy nie dopadła go obsesja odchudzania. W końcu sam aktor zabrał głos i tłumaczył, że nowa sylwetka oznacza po prostu nową rolę. Okazało się jednak, że nie do końca jest to prawdą...

W wywiadzie, jakiego udzielił w CNN Piersowi Morganowi przyznał, że do zmiany diety skłoniły go zdjęcia, jakie paparazzi zrobili mu w ubiegłym roku. Na fotkach widać Butlera spacerującego po plaży w samych kąpielówkach z wydatnym brzuchem na wierzchu.

- Te zdjęcia mnie zmieniły. A właściwie całe moje życie – mówi aktor. - Spędzałem wakacje z kumplem na Barbados. Odpoczywałem i jadłem coraz więcej myśląc jednocześnie o tym, że powinienem uważać. Pewnego dnia wchodziłem właśnie do wody, kiedy zobaczyłem w oddali łódź z fotografami. Pomyślałem sobie, „O nie...”. Ale nie zdawałem sobie sprawy, jak naprawdę źle wyglądam. Dzięki temu zacząłem bardziej uważać co jem.

(ma)

d1wvd9o

Podziel się opinią

Share
d1wvd9o
d1wvd9o
Strona Główna WP