GwiazdyParis Hilton niemile widziana na Sundance

Paris Hilton niemile widziana na Sundance

Paris Hilton niemile widziana na Sundance
Źródło zdjęć: © AP
24.01.2013 15:33, aktualizacja: 24.01.2013 21:58

Robert Redford nie życzy sobie Paris Hilton na swoim festiwalu filmowym Sundance. W ubiegłym tygodniu celebrytka przyleciała wraz ze znajomymi do Utah, gdzie odbywa się festiwal, aby pozjeżdżać na nartach i pokazać się na paru imprezach.

Robert Redford nie życzy sobie Paris Hilton na swoim festiwalu filmowym Sundance. W ubiegłym tygodniu celebrytka przyleciała wraz ze znajomymi do Utah, gdzie odbywa się festiwal, aby pozjeżdżać na nartach i pokazać się na paru imprezach. Robert Redford, który od 1978 roku współorganizuje festiwal filmów niezależnych Sundance, nie jest zadowolony z jej obecności.

- Paris Hilton nie ma nic wspólnego z filmami, które tu wyświetlamy - oznajmił Redford podczas panelu dyskusyjnego. - Czy w którymś z nich zagrała? Nie. Ona i jej lansująca się świta zaniża poziom festiwalu. Pojawia się tu zbyt wielu ludzi, którzy naszym kosztem chcą zwrócić na siebie uwagę.

Festiwal Sundance potrwa do 27 stycznia.

Roberta Redforda mogliśmy podziwiać ostatnio w thrillerze "The Company You Keep". Dorobek aktorski Paris Hilton zamyka rola w filmie telewizyjnym "The Dog Who Saved Christmas Vacation".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl