WP

Przygotowanie do korporacyjnego życia. Kurs managerski dla 8-latków

Wyścig szczurów od dziecka, czyli jak wychować młodego karierowicza. Powstała Akademia Młodego Managera dla pociech w wieku 8 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powstała Akademia Młodego Managera dla pociech w wieku 8 lat
Powstała Akademia Młodego Managera dla pociech w wieku 8 lat (123RF)
WP

Internet zawrzał na wieść o szkoleniu dzieci na przyszłych managerów. Obserwując warszawski rynek edukacyjny, założyciel wpadł na pomysł otworzenia Akademii Młodego Managera.

Od 15 października 2018 roku rusza Akademia Młodego Managera na warszawskim Wilanowie. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w dwóch przedziałach wiekowych: 8-12 lat oraz 13-17 lat. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla wybranych, ponieważ w zajęciach może wziąć udział tylko 10 osób.

WP

Akademia Młodego Managera kieruje swoją ofertę do dzieci, które pragną “osiągnąć sukces w każdej dziedzinie życia”. Zapisy trwają do końca września 2018 roku, a promocyjna cena 3-miesięcznego kursu wynosi 2490 zł. Wcześniej kosztował prawie 6000 zł.

W wywiadzie dla naszemiasto.pl pomysłodawca Akademii tłumaczy: "W dzisiejszych czasach rodzice są zabiegani, często nie mają czasu, aby wytłumaczyć dziecku pewne kwestie. Dzięki zajęciom w akademii takie dziecko może zdobyć dodatkową wiedzę i przewagę nad rówieśnikami".

WP

Z oficjalnej strony Akademii dowiadujemy się, że "każde dziecko jest geniuszem". Po drugie, że dzięki kursowi pociecha nauczy się: efektywnej i komunikatywnej pracy w grupie, wykształci w sobie cechy przywódcze, rozwinie swoją kreatywność i poprawi koncentrację, nauczy się panować nad emocjami oraz działać pod presją czasu. Dziecko będzie miało również możliwość poznania managerów oraz przedsiębiorców.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP