Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
fashion week
29-04-2011 13:59

Rozkład jazdy Fashion Week Poland

Fashion Week już trwa!. To już najwyższy czas, by zaplanować pierwsze majowe dni i wpisać do kalendarza najważniejsze modowe wydarzenie w Polsce. A przed nami kwintesencja, czyli Aleja Projektantów. Przedstawiamy Wam pełen rozkład polskiego tygodnia mody.

Share
Rozkład jazdy Fashion Week PolandŹródło: Materiały prasowe
d3o1dwg

Fashion Week już trwa!. To już najwyższy czas, by zaplanować pierwsze majowe dni i wpisać do kalendarza najważniejsze modowe wydarzenie w Polsce. A przed nami kwintesencja, czyli Aleja Projektantów. Przedstawiamy Wam pełen rozkład polskiego tygodnia mody.

04.05 ŚRODA // WEDNESDAY
10:00-18:00 Young Fashion Photographers Now
wystawa // exhibition,
Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
10:00-12:00 Let Them Know szkolenie // training /in Polish only/
Qubus Hotel, Adama Mickiewicza 7
CZYM SĄ TRENDY I JAK JE WYKORZYSTYWAĆ DLA BIZNESU MODOWEGO. TEORIA I PRZYKŁADY TRENDÓW // TRENDS‘ THEORY AND PRACTICE IN FASHION SECTOR /Marlena Woolford/
10:00-17:00 Od zmierzchu do świtu // From Dusk Till Dawn
Pałac Herbsta, Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi // Herbst Palace Museum of Art in Lodz, Przędzalniana 72
10:00-12:00 Let Them Know szkolenie // training /in Polish only/
Qubus Hotel, Adama Mickiewicza 7
PODSTAWY KOMUNIKACJI W BIZNESIE // BUSINESS COMMUNICATION BASICS /Dariusz Tarczyński/
19:00 Off-Out Of Schedule pokaz // fashion show
Elektrownia-Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
19:00 Plastikowy
20:00 Off-Out Of Schedule wernisaż // vernissage
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
20:00 After Party
Mały Pikuś, Nowomiejska 4

05.05 CZWARTEK // THURSDAY

7:30-21:30 YFPN RETROSPEKTYWA // YFPN RETROSPECTIVE
wystawa // exhibition, Grand Bar 13, Piotrkowska 72
10:00-18:00 Young Fashion Photographers Now
wystawa // exhibition, Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
10:00-17:00 Od zmierzchu do świtu // From Dusk Till Dawn
Pałac Herbsta, Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi // Herbst Palace Museum of Art in Lodz, Przędzalniana 72
10:00-16:15 szkolenia // trainings /in Polish only/, Andel’s Hotel, Ogrodowa 17
10:00-11:30 SKUTECZNY BRANDING // EFFECTIVE BRANDING / Marlena Woolford /
11:45-15:00 ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE // SELF-MANAGEMENT IN TIME / Dariusz Tarczyński /
15:15-16:15 Prezentacja trendów na Jesień-Zimę 2012/2013 // Fall-Winter 2012/2013 trends’presentation / Nelly Rodi & Fashion&Co. /
14:30-15:45 Fashion Green Day Hala EXPO, Stefanowskiego 30
Prezentacja multimedialna związana z CSR (Corporate Social Responsibility) modzie // Multimedia presentation concerning CSR in Fashion /in Polish only/ / Magdalena Płonka /

d3o1dwg

14:30-17:00 Off-Out Of Schedule pokazy // fashion shows
Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a

14:30 FORS
15:00 MONIKA BŁAŻUSIAK
15:30 KAMILA GAWROŃSKA-KASPERSKA
16:00 SYLWIA ROCHALA
16:30 KAROLINA GERLICH
17:00 HECTOR & KARGER
17:30 ŁUKASZ STĘPIEŃ

14:30-17:30 Off-Out Of Schedule wystawy // exhibitions
Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a /otwarte w przerwach pokazów // open between fashion shows/
16:00-17:00 Fashion Green Day Hala EXPO, Stefanowskiego 30
Konferencja z Agnieszką Szulim oraz przedstawicielem Jackpot Polska, propagującymi zasady nowoczesnej etyki w życiu, jak i w pracy // Conference with Agnieszka Szulim and Jackpot Poland representative. Modern ethicts in private and proffesional life
17:00 A Shaded View On Fashion Film Festival
otwarcie // opening, Muzeum Sztuki MS 2 // MS 2 Museum of Art
17:15-18:30 Fashion Green Day Hala EXPO, Stefanowskiego 30
Wykład poświęcony etyce - opis pojęcia w kontekście teorii i historii etyki a także w oparciu o przykładowe sytuacje // Lecture about ethics-theory and history of ethics in practice / Katarzyna Radek /
18:00 Off out of schedule, Tymienieckiego 5/7
Red Bull Tour Bus
NEONY, BRODKA - koncerty // concerts

20:00 Gala otwarcia FFWP // FFWP Opening Gala
Andel’s Hotel, Ogrodowa 17

d3o1dwg

Pokaz // fashion show / Centrum Promocji Mody - Moda Męska gość specjalny // special guest ON AURA TOUT VU

20:00 Off-Out Of Schedule wernisaż // vernissage
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
21:00 After Party
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
22:00 Gossip After Party
Gossip, Piotrkowska 80

06.05 PIĄTEK // FRIDAY

7:30-21:30 YFPN RETROSPEKTYWA // YFPN RETROSPECTIVE
wystawa // exhibition, Grand Bar 13, Piotrkowska 72
10:00-18:00 Young Fashion Photographers Now
wystawa // exhibition, Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
10:00-17:00 Od zmierzchu do świtu // From Dusk Till Dawn
Pałac Herbsta, Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi // Herbst Palace Museum of Art in Lodz, Przędzalniana 72
12:00-22:00 Showroom
Hala EXPO, Stefanowskiego 30

12:00-13:30 Off-Out Of Schedule pokazy // fashion shows
Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a

d3o1dwg

12:00 WERONIKA PNIEWSKA
12:30 PHILLIP ROTH
13:00 KAROLINA RYBARCZYK
13:30 JACEK KŁOSIŃSKI-HYAKINTH

14:30-17:30 Off-Out Of Schedule wystawy // exhibitions
Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a /otwarte w przerwach pokazów // open between fashion shows/

14:00-19:00 Aleja Projektantów // Designers’ Avenue
pokazy // fashion shows, Hala EXPO, Stefanowskiego 30

14:00 AGA POU
15:00 GROME DESIGN
16:00 MONIKA PTASZEK
17:00 NATALIA JAROSZEWSKA

d3o1dwg

20:00 Złota Nitka // The Golden Thread
Hala EXPO, Stefanowskiego 30

21:30 Dawid Tomaszewski /pokaz specjalny // Special show/

20:00 Off-Out Of Schedule // vernissage
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
21:00 After Party
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
22:00 Vice After Party
Elektrownia - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a

07.05 SOBOTA // SATURDAY
7:30-21:30 YFPN RETROSPEKTYWA // YFPN RETROSPECTIVE
wystawa // exhibition, Grand Bar 13, Piotrkowska 72
10:00-18:00 Young Fashion Photographers Now
wystawa // exhibition, Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
10:00-17:00 Od zmierzchu do świtu // From Dusk Till Dawn
Pałac Herbsta, Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi // Herbst Palace Museum of Art in Lodz, Przędzalniana 72

12:00-22:00 Showroom Hala EXPO, Stefanowskiego 30

12:00-13:30 Off-Out Of Schedule pokazy// fashion shows
Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a

d3o1dwg

12:00 WIOLA WOŁCZYŃSKA
12:30 KONRAD PAROL
13:00 PAULINA PLIZGA

14:30-17:30 Off Off-Out Of Schedule wystawy // exhibitions
Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a /otwarte w przerwach pokazów // open between fashion shows/

14:00-22:00 Aleja Projektantów // Designers’ Avenue
pokazy // fashion shows, Hala EXPO, Stefanowskiego 30

14:00 NATASHA PAVLUCHENKO
15:00 ALEKSANDRA KMIECIK
16:00 AGATA WOJTKIEWICZ
17:00 NENUKKO
18:00 HEXELINE
19:00 MICHAŁ SZULC
20:00 MMC STUDIO DESIGN
21:00 AGNIESZKA MACIEJAK
22:00 PAPROCKI BRZOZOWSKI

d3o1dwg

14:00,16:00 A Shaded View On Fashion Film Festival
Sala kinowa Politechniki Łódzkiej // Technical University of Lodz Cinema hall, Politechniki 3A
20:00 Off-Out Of Schedule wernisaż // vernissage
Mały Pikuś, Nowomiejska
22:00 HIRO After Party
Stara Szwalnia, Sienkiewicza 65
22:00 LOOKSFERY After Party
Mały Pikuś, Nowomiejska 4

08.05 NIEDZIELA // SUNDAY

7:30-21:30 YFPN RETROSPEKTYWA // YFPN RETROSPECTIVE
wystawa // exhibition, Grand Bar 13, Piotrkowska 72
10:00-18:00 Young Fashion Photographers Now
wystawa // exhibition, Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
10:00-17:00 Od zmierzchu do świtu // From Dusk Till Dawn
Pałac Herbsta, Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi // Herbst Palace Museum of Art in Lodz, Przędzalniana 72
12:00-22:00 Showroom
Hala EXPO, Stefanowskiego 30

12:00-13:30 Off-Out Of Schedule pokazy // fashion shows
Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a

12:00 VITOR
12:30 MARCIN PODSIADŁO
13:00 MALDOROR

14:30-17:30 Off Off-Out Of Schedule wystawy // exhibitions
Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a /otwarte w przerwach pokazów // open between fashion shows/

14:00-22:00 Aleja Projektantów // Designers’ Avenue
pokazy // fashion shows, Hala EXPO, Stefanowskiego 30

14:00 BERENIKA CZARNOTA
15:00 ZUO CORP
16:00 JOANNA KLIMAS
17:00 EWA KOZIERADZKA
18:00 MONNARI
19:00 ŁUKASZ JEMIOŁ
20:00 BOHOBOCO
21:00 AGATA KOSCHMIEDER

14:00,16:00 A Shaded View On Fashion Film Festival
Sala kinowa Politechniki Łódzkiej // Technical University of Lodz Cinema hall, Politechniki 3A
20:00 Off-Out Of Schedule // vernissage
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
23:00 KMAG After Party
Stara Szwalnia, Sienkiewicza 65
23:00 Fashion TV After Party
Pałacyk, Pomorska 21
Young Fashion Photograpers Now
wystawa // exhibition, Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
Monika Jelińska / Katarzyna Czarnecka / Marcin Kosakowski / Krzysztof Wyzynski / Magdalena Olek / Kamil Zacharski / Łukasz Brześkiewicz / Maciej Byczkowski / Beata Stańska / Michał Polak / Sylwia Gaczorek / Berta Cebrat /
Off-Out Of Schedule wystawy // exhibitions
Bielnik - Posiadło Księży Młyn, Tymienieckiego 5/7, Milionowa 2a
ekspozycja rysunków // drawings exhibition / PINIAK / Kasia Barszczewska / Ola Szewczul /
projekcja filmów modowych // fashion films projection / Ewa Cylwik /
animacja // animation / Barbara Szewczyk /
video / Monika Kotecka & Karolina Poryzała /
Off-Out Of Schedule wernisaż // vernissage
Mały Pikuś, Nowomiejska 4
/ ANOUARA ABOU -HILAL & MONIKA WYŁOGA /
Showroom
Hala EXPO, Stefanowskiego 30
/ AGA POU / AJTNER / MAGDALENA ARŁUKIEWICZ / BIKA / BOOGIE DESIGN / BORSETTA 13 / CONFASHION /COOKIE / PIOTR CZACHOR / DORU MART / MAŁGORZATA DUDEK / EKOISTA / FILCOWNIA / FISZEROWA / JUSTYNA GA MOŃ / GOSHICO / GRO ME DESIGN / GABRIELA HEZNER / IW -DESIGN / JULIAZAR / KAMILA GAWROŃSKA-KASPERSKA / KAWALKO / KATARZYNA KIERAŚ-KĘDZIAK / KATARZYNA KOBIERZYCKA / EMILIA KOSTRZEWSKA / KATARZYNA KRASUSKA / KARINA KRÓLAK / LALOUSHKA / LIT FASHION / MAGRAY / DE MEHLEM / DOROTA CEBULA -MOLIK / MOXOS / MY / MYSIKRÓLIK / NARRINA / NEOGOTIK / NOT TO RE PEAT / NOVVAK JEWELLERY / NOWIŃSKA / KASIA OSTAPOWICZ / SABRINA PILEWICZ / PITCHOUGUINA / PIUECO / QK /QRODIS / QYOU / RETROVINTAGE / RILKE / ROBOTY RĘCZNE / KLAUDIA ROZWADOWSKA / WIOLETTA DUBIEL-SALAMON / KA MIL SOBCZYK / ŁUKASZ STACHOWICZ / KASIA STANISZEWSKA / THE MONIK / VIOLA LEE DESIGN / ŁUCJA WOJTALA / WIOLA WOŁCZYŃSKA / DOROTA ZIĘBIŃSKA / PAULINA ŻĄDŁO / HI-END / ALEKSANDRA MARKOWSKA

d3o1dwg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3o1dwg
d3o1dwg