Trwa ładowanie...

Sarsa zmieniła fryzurę. Słynne "różki" spełniły już swoją rolę?

Sarsa była znana ze swojej charakterystycznej fryzury, której nieodzownym elementem były doczepione "różki". Wiemy, dlaczego piosenkarka zdecydowała się na zmianę uczesania.
Share
Sarsa bez słynnych różków
Sarsa bez słynnych różkówŹródło: ONS.pl
d2e98xl

Sarsa w ciągu pięciu ostatnich lat wylansowała 14 hitów i nagrała 3 albumy, a na okładce każdego z nich pozowała w charakterystycznej fryzurze. Ostatnio fani zwrócili uwagę na zmianę wyglądu wokalistki, a konkretne brak ułożonych z włosów "różków". Przypominamy, że to właśnie one były nieodzownym elementem image'u Sarsy.

Sarsa zrezygnowała ze słynnych "różków"

Zmiany przyszły stopniowo. Najpierw 30-latka zastąpiła splecione z włosów rogi trójwymiarowymi różkami, a z czasem zrezygnowała nawet i z nich. Przypominamy, że na początku kariery Sarsy wiele osób określało jej fryzurę, jako "dziwaczną". W skrajnych przypadkach dopatrywano się w niej nawet odniesień do satanizmu. Takie podejrzewania były jednak dalekie od prawdy. Okazało się, że Sarsa jest bardzo wierząca i zdecydowanie należy do drużyny Jezusa.

Wokalistka przyznała, że nietypowy wizerunek sceniczny pomagał jej wzbudzić emocje u odbiorców. "Różki" odzwierciedlały jej temperament i podkreślały buntowniczą naturę 30-latki. Sarsa zrezygnowała z tego elementu, ponieważ doszła do wniosku, że przyszedł najwyższy czas na zmianę wizerunku. W najbliższej przyszłości gwiazda wciąż będzie stawiać muzykę na pierwszym miejscu. Podczas prac nad trzecim albumem Sarsa sama zajęła się produkcją utworów, do każdej z piosenek namalowała obraz i wciąż nie zamierza zwalniać tempa. Wraz z nową fryzurą piosenkarka wkracza w kolejny etap ważny dla rozwoju jej dalszej kariery.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2e98xl

Podziel się opinią

Share
d2e98xl
d2e98xl