Blisko ludziTomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z ważnym mężczyzną. To już ćwierć wieku!

Tomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z ważnym mężczyzną. To już ćwierć wieku!

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Źródło zdjęć: © ONS

23.03.2021 19:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na instagramowym profilu Tomasza Kammela pojawiło się wyjątkowe zdjęcie, a dokładniej - dwa zdjęcia. Na obu widzimy Tomasza i jego brata Friederika, jednak jedna z fotografii jest... sprzed 25 lat! Internauci nie mogą nadziwić się temu, że prezenter prawie wcale się nie zmienia.

Tomasz Kammel od lat pracuje w mediach. Prezenter jest nieustannie związany z Telewizją Polską i nic nie wskazuje na to, aby wkrótce miał - podobnie jak wielu jego znajomych z pracy - zmienić stację. W ostatnim czasie sporo mówiło się o odejściu z TVP Marzeny Rogalskiej - to z nią Kammel tworzył "śniadaniowy" duet. Prezenter nie zdecydował się jednak na skomentowanie tej sytuacji. Na profilu Tomasza Kammela pojawiło się za to zdjęcie z niezwykle ważną dla niego osobą - młodszym bratem Friederikiem, który na co dzień mieszka w Niemczech.

Zdjęcie obu panów zostało zestawione ze zdjęciem sprzed 25 lat. Na obu fotografiach bracia "pozują" w podobny sposób, a na nowej fotce są nawet ubrani tak, jak ćwierć wieku temu.

Fani Tomasza Kammela od razu zwrócili uwagę na to, że na obu zdjęciach prezenter wygląda właściwie... tak samo. "Brat ciut się zmienił - pan w ogóle nie. Czas jest dla pana bardzo łaskawy" - brzmi jeden z komentarzy.

Cóż, patrząc na zdjęcia braci, trudno nie zaprzeczyć, że Tomasz Kammel w ogóle się nie zmienia. Tylko pozazdrościć takiej formy!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także