Trwa ładowanie...
d2s9utc

Trening ud z Mel B - zasady i efekty ćwiczeń

Mel B to prawdziwy wulkan energii. Opracowane przez nią ćwiczenia na mięśnie ud są proste w wykonaniu, a efekty - zadziwiające. To jeden z najlepszych treningów na wzmocnienie i wysmuklenie nóg. Ćwicz regularnie z Mel B, a nie będziesz już martwić się wyglądem swoich ud.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczupłe uda uzyskamy regulanie wykonując ćwiczenia na tę partię ciała
Szczupłe uda uzyskamy regulanie wykonując ćwiczenia na tę partię ciała (iStock.com, Fot: DragonImages)
d2s9utc

Mel B: uda - ćwiczenia na mięśnie nóg

Ćwiczenia na uda z Mel B wyszczuplą i ujędrniają zarówno łydki, uda, jak i pośladki. Trening na uda Mel B jest prosty i obejmuje tylko 7 ćwiczeń na tę partię ciała, które naprawdę dają szybkie efekty. Mel B proponuje, aby do treningu ud wykorzystać krzesło, dzięki któremu będziemy mogli wykonać takie ćwiczenia jak wstawanie, siadanie, wykopy, unoszenie nóg czy skłony.

Cały trening nóg jest bardzo krótki, ponieważ trwa tylko 10 minut. Warto jednak przed ćwiczeniami ud wykonać 5 min rozgrzewkę, a trening zakończyć ćwiczeniami rozciągającymi. Uda z Mel B można wyrzeźbić zarówno w domu, na świeżym powietrzu (jeżeli masz smartfona z dostępem do internetu), jak i na siłowni. Każde ćwiczenie na uda Mel B wykonujemy przez ok. 1 minutę.

d2s9utc

Mel B: uda - efekty treningów

Efekty ćwiczeń ud opracowanych przez Melanie Brown można zauważyć już po dwóch tygodniach regularnych treningów. Trening warto wykonywać z Mel B, aby zobaczyć, jak prawidłowo robić ćwiczenia na mięśnie ud.

Efekty ćwiczeń na uda z Mel B to smukłe uda bez cellulitu, a także podniesione i jędrne pośladki. Ponadto, zauważyć można utratę kilogramów, zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej i poprawę kondycji. Co więcej, ćwiczenia z Mel B wprawią nas w dobry nastrój, pozbawią kompleksów, a co najważniejsze treningi nie będą dla nas katorgą, tylko przyjemnością.

Mel B: uda - zasady ogólne

d2s9utc

Aby efekty ćwiczeń na uda były jeszcze lepsze i szybciej widoczne, warto połączyć je z innymi planami treningowymi opracowanymi przez Mel B, treningiem cardio oraz pełnowartościową dietą. Jeżeli będziemy spożywać produkty tłuste, ciężkostrawne, smażone, posiłki pełne węglowodanów, na nic zdadzą się treningi z Mel B. Trening cardio, to inaczej trening wytrzymałościowy, dzięki któremu spalimy nadmiar tkanki tłuszczowej. Gdy poziom tłuszczu będzie w normie, nasze mięśnie ud będą prezentować się lepiej.

Mel B opracowała ćwiczenia nie tylko na mięśnie nóg, ale też brzucha, ramion, pośladków, rozgrzewkę wprowadzającą do ćwiczeń oraz ćwiczenia rozciągające, które wykonuje się po każdym treningu.

Podziel się opinią

Share

d2s9utc

d2s9utc
d2s9utc