Trwa ładowanie...

Weekendowy horoskop miłosny – 9-11 czerwca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miłosny 9-11 czerwca. Jak ułożą się sprawy sercowe wszystkich dwunastu znaków zodiaku podczas nadchodzącego weekendu? Stare miłości rękę w rękę z nowymi zburzą spokój wielu osób. Jakie będą tego konsekwencje? To wiedzą tylko gwiazdy…

Horoskop miłosny 9-11 czerwcaHoroskop miłosny 9-11 czerwcaŹródło: Adobe Stock
d1fy6eo
d1fy6eo

Baran – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Ten weekend będzie dla Baranów momentem godzenia się z losem. Jeśli cierpią z powodu samotności lub złamanego serca, w końcu odnajdą spokój. Uznają, że ten, kto nie był nimi zainteresowany, zwyczajnie nie był tego wart. Nie pomylą się, bo kto przy zdrowych zmysłach odrzuciłby takiego kandydata jak energiczny i dynamiczny Baran? Sam nie wiedział, co traci!

Byk – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Bardzo udany czas pod względem uczuciowym dla Byków, które po dłuższej przerwie postanowiły na nowo zakosztować życia. Czeka je wiele przygód i intrygujących znajomości. Równie pozytywnych prognoz mogą spodziewać się osoby w stałych związkach. Uczucia między partnerami będą rozkwitać, aż przerodzą się w coś poważnego. Czy to jest właśnie związek na całe życie?

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Bliźnięta w ten weekend nie mogą liczyć na intrygujące znajomości. Będę zbyt zajęte innymi kwestiami ich niezwykłe zajętego życia. Żeby skupić się w pełni na poszukiwaniu miłości, potrzebują czasu, którego aktualnie nie mają. Muszą też najpierw uwolnić serce i głowę, inaczej nic dobrego ani trwałego nie uda im się zbudować. Wszystkie te sprawy przemyślą sobie właśnie podczas końcówki długiego czerwcowego weekendu.

Rak – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Dawna miłość powróci do życia Raka, co może go bardzo zaskoczyć, jak również wprowadzić do jego harmonijnego życia mnóstwo niespodziewanych komplikacji. Jak zawsze, wszystko zależy od indywidualnej decyzji. Nikt nie podejmie jej za Raka, który najlepiej wie, czego chce, i czy ta gra warta jest świeczki. Jeśli nie, może lepiej nie burzyć osiągniętego z trudem spokoju?

d1fy6eo

Lew – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Dobre prognozy uczuciowe na nadchodzący weekend dotyczą głównie osób będących obecnie w stałych związkach. Przez kolejne dni będą cieszyć się wartościowym czasem we dwoje, przeżywać przygody i uczyć się wiele o sobie. Samotne Lwy czekam mniej szczęścia. Najbliższa okazja na poznanie drugiej połówki trafi im się dopiero pod koniec tego miesiąca, najbardziej sprzyjający okres – dopiero wraz z początkiem wakacji.

Panna – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Panny powinny być czujne, ponieważ ten weekend będzie idealny na podejmowanie złych decyzji. Nie tylko przypomną sobie o istnieniu ich byłych partnerów, ale także rozważą ponowne nawiązanie z nimi kontaktu. Myśli dotyczące byłych kochanków przysłonią radość z długo wyczekiwanego weekendu, a podjęte w tych dniach decyzje mogą mieć daleko idące konsekwencje.

Waga – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Życie uczuciowe Wagi od tego momentu rozwijać się będzie nie tylko harmonijnie, ale również satysfakcjonująco. Wszystko, co wymarzyły sobie osoby urodzone w tym znaku, nareszcie zacznie im się przydarzać. W stałych związkach nadejdzie czas wiążących deklaracji, u osób samotnych – romantycznych przygód, które pociągną za sobą nieoczekiwane skutki. Jest na co czekać!

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Skorpiony poczują żądzę przygód i zdecydują się na zaskakująco odważny ruch. Przecież odrobina szaleństwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Weekend będzie pełen namiętności i zaskakujących zwrotów akcji. Ale to dobrze – momenty w życiu, gdy nie wiadomo, co się następnie wydarzy, należą do najbardziej ekscytujących. Wówczas też tworzą się najlepsze wspomnienia.

d1fy6eo

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Nie wszystko idzie ostatnio po myśli Strzelca, który zaplątał się we własnych uczuciach. Na szczęście wkrótce napotka na impuls, który po długim okresie marazmu zmusi go do podjęcia zdecydowanego działania. Samotne osoby odważą się wyjść ze swojej skorupy i rozejrzeć po świecie za swoją drugą połówką, która już gdzieś na nich cierpliwie czeka. Wystarczy ją dostrzec w tłumie.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Koziorożce będą miały okazję docenić swoich obecnych partnerów. Okaże się, że stabilizacja to coś, czego nie tylko potrzebują, ale również gorąco pragną, choć same sobie (jeszcze!) tego nie uświadamiają. Spokojnie, na wszystko przyjdzie pora. Samotne Koziorożce będą miały okazję dać się ponieść pożądaniu i podjąć kilka niekoniecznie rozważnych decyzji.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Osoby w stałych związkach mogą spodziewać się przyjemnego weekendu spędzonego we własnym towarzystwie. Wiele jednak zależy od stażu znajomości – jeśli jest dłuższy, okaże się też bardziej narażony na wystąpienie konfliktów (ale dopiero w okolicach niedzielnego wieczoru). Samotne Wodniki powinny szukać szczęścia. Wiosna jak żadna inna pora roku sprzyja rozwojowi uczuć.

d1fy6eo

Ryby – weekendowy horoskop miłosny, 9-11.06.2023

Najbliższy weekend Ryby spędza raczej w nastroju artystycznym niż romantycznym. Ogarnięte twórczą inspiracją nie będą miały czasu na oglądanie się na potrzeby partnera. Mogą być w tym czasie samolubne, a wręcz zamknięte w swoim wewnętrznym świecie. W stałych związkach może to doprowadzić do pretensji i konfliktów, które przeciągną się aż na początek kolejnego tygodnia.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1fy6eo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fy6eo