Trwa ładowanie...
d2nc7dr

Zaginiona księżna Maroka. Nie widziano jej od dwóch lat

Lalla Salma jest zwana "zaginioną księżna Maroka". Od grudnia 2017 roku nikt jej nie widział. Z okazji wizyty księcia Harry'ego i księżnej Meghan, zaczęły się pojawiać pytania, co się dzieje z księżną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Na temat miejsca pobytu marokańskiej księżnej powstało wiele teorii spiskowych
Na temat miejsca pobytu marokańskiej księżnej powstało wiele teorii spiskowych (ONS.pl, Fot: MWP)
d2nc7dr

Lalla Salma poznała swojego męża Mohammeda VI w 1999 roku. Jest bardzo nietypową żoną, jak na marokańskie standardy. Uczęszczała do najlepszych szkół w kraju, zdobyła dyplom inżyniera. Brała aktywny udział w życiu publicznym, założyła własną fundację i udzielała się charytatywnie. Do czasu grudnia 2017 roku. W tamtym miesiącu zrobiono ostatnią fotografię księżnej. I nie widziano jej od tej pory.

Temat księżnej powrócił na salony, gdy okazało się, że książę Harry i księżna Meghan spotkają się z królem Mohammedem VI. Obie kobiety łączą podobne poglądy i zaangażowanie w działalność charytatywną, dlatego też wróciło pytanie, co dzieje się z księżną i zobaczymy ją jeszcze kiedykolwiek publicznie.

Na temat miejsca pobytu marokańskiej księżnej powstało wiele teorii spiskowych, choć do tej pory żadna z nich nie znalazła potwierdzenia. Najpopularniejsze z nich twierdzą, że Salma rozwiodła się z królem i obecnie ukrywa się na terenie Maroka lub Stanów Zjednoczonych.

d2nc7dr

Brytyjskie media spekulują, czy księżna Meghan zapyta króla o powód nieobecności księżnej Salmy. Nie od dziś wiadomo, że żonie księcia Harry'ego zdarza się łamać protokoły. Być może i tym razem zada niewygodne pytanie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2nc7dr

Podziel się opinią

Share
d2nc7dr
d2nc7dr