Blisko ludziZdaniem Jakuba współczesnym kobietom nie zależy na ślubie. "Zarabiają 3 tys. zł i myślą, że robią kariery"

Zdaniem Jakuba współczesnym kobietom nie zależy na ślubie. "Zarabiają 3 tys. zł i myślą, że robią kariery"

Zdaniem Jakuba współczesnym kobietom nie zależy na ślubie. "Zarabiają 3 tys. zł i myślą, że robią kariery"
Źródło zdjęć: © iStock.com

27.01.2020 19:15, aktual.: 27.01.2020 20:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według Jakuba w dzisiejszych czasach mężczyznom bardziej zależy na posiadaniu żony i dzieci. Uważa jednak, że współczesne kobiety wolą skupić się na karierze, która w rzeczywistości wcale nie gwarantuje im szczęścia.

Jakubowi nie odpowiada styl życia współczesnych kobiet. Uważa, że paniom przestało zależeć na posiadaniu rodziny, gdyż na pierwszym miejscu stawiają karierę "za marne pieniądze".

Współczesnym kobietom nie zależy na ślubie

Jakub uważa, że problemem mogą być nieodpowiednie wzorce, przez które kobietom przestało zależeć na trwałych związkach. Swoją opinię opisał na forum WP Kafeteria.

"Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach to bardziej facetom zależy, żeby mieć żonę, niż kobietom, żeby mieć męża. To wszystko poszło w złym kierunku. Kobiety częściej myślą o tym, żeby robić jakieś śmieszne kariery, przy czym większość w rzeczywistości pracuje w jakichś beznadziejnych korporacjach za maksymalnie 3 tys. zł" – narzeka Jakub.

"Wydaje im się, że robią wielkie kariery. Do tego naoglądają się programów słynnych trenerek, pójdą na siłownię, czują się jak wielkie gwiazdy i zmieniają partnerów jak rękawiczki. Jak już szukają gościa, to koniecznie musi być przystojny i bogaty. Inaczej nie warto podchodzić" – dodaje. Sporo internautów nie zgodziło się z poglądami Jakuba.

"A dlaczego kobieta ma decydować się na męża, który nie ma ani urody, ani pieniędzy? Może lepiej robić karierę i mieć święty spokój, niż potem sprzątać, pracować na jego utrzymanie, opiekować się dziećmi i siedzieć w kuchni", "Poszło to w lepszą stronę dla kobiet, w gorszą dla mężczyzn. Lepiej zarabiać 3 tys. zł w korpo, niż brać od pana męża i potem mu usługiwać, bo przynosi pieniądze", "No w sumie co się dziwić tym kobietom, każdy teraz chce żyć wygodnie" – komentowali inni użytkownicy forum.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także