Trwa ładowanie...

Zdaniem Jakuba współczesnym kobietom nie zależy na ślubie. "Zarabiają 3 tys. zł i myślą, że robią kariery"

Według Jakuba w dzisiejszych czasach mężczyznom bardziej zależy na posiadaniu żony i dzieci. Uważa jednak, że współczesne kobiety wolą skupić się na karierze, która w rzeczywistości wcale nie gwarantuje im szczęścia.
Share
Kobieta zajęta karierą
Kobieta zajęta karierąŹródło: iStock.com
d1qix46

Jakubowi nie odpowiada styl życia współczesnych kobiet. Uważa, że paniom przestało zależeć na posiadaniu rodziny, gdyż na pierwszym miejscu stawiają karierę "za marne pieniądze".

Współczesnym kobietom nie zależy na ślubie

Jakub uważa, że problemem mogą być nieodpowiednie wzorce, przez które kobietom przestało zależeć na trwałych związkach. Swoją opinię opisał na forum WP Kafeteria.

"Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach to bardziej facetom zależy, żeby mieć żonę, niż kobietom, żeby mieć męża. To wszystko poszło w złym kierunku. Kobiety częściej myślą o tym, żeby robić jakieś śmieszne kariery, przy czym większość w rzeczywistości pracuje w jakichś beznadziejnych korporacjach za maksymalnie 3 tys. zł" – narzeka Jakub.

d1qix46

"Wydaje im się, że robią wielkie kariery. Do tego naoglądają się programów słynnych trenerek, pójdą na siłownię, czują się jak wielkie gwiazdy i zmieniają partnerów jak rękawiczki. Jak już szukają gościa, to koniecznie musi być przystojny i bogaty. Inaczej nie warto podchodzić" – dodaje. Sporo internautów nie zgodziło się z poglądami Jakuba.

"A dlaczego kobieta ma decydować się na męża, który nie ma ani urody, ani pieniędzy? Może lepiej robić karierę i mieć święty spokój, niż potem sprzątać, pracować na jego utrzymanie, opiekować się dziećmi i siedzieć w kuchni", "Poszło to w lepszą stronę dla kobiet, w gorszą dla mężczyzn. Lepiej zarabiać 3 tys. zł w korpo, niż brać od pana męża i potem mu usługiwać, bo przynosi pieniądze", "No w sumie co się dziwić tym kobietom, każdy teraz chce żyć wygodnie" – komentowali inni użytkownicy forum.

Zobacz także: Skuteczny sposób na oszczędzanie. Dominika Nawrocka podpowiada kobietom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qix46

Podziel się opinią

Share
d1qix46
d1qix46