GwiazdyAgnieszka Pilaszewska wyprowadziła się z domu. Miała dobę na spakowanie rzeczy

Agnieszka Pilaszewska wyprowadziła się z domu. Miała dobę na spakowanie rzeczy

Agnieszka Pilaszewska wyprowadziła się z domu. Miała dobę na spakowanie rzeczy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach
19.03.2020 15:08, aktualizacja: 19.03.2020 15:25

Gdy większość ludzi barykaduje się w domach, Agnieszka Pilaszewska postanowiła właśnie zmienić miejsce zamieszkania. Aktorka, po dwudziestu latach życia we własnym domu, zdecydowała się na przeprowadzkę do mieszkania w bloku.

Polacy kojarzą Pilaszewską przede wszystkim z roli w kultowym serialu komediowym "Miodowe lata". Ponadto aktorka na co dzień gra w spektaklach teatralnych. Chociaż w obecnej sytuacji można stwierdzić, że grała. Z powodu koronawirusa teatry, kina czy muzea zostały zamknięte, a co za tym idzie artyści zostali odesłani na przymusowe wolne.

Intensywny czas

Ostatnio Agnieszka Pilaszewska przyznała się w mediach społecznościowych, że właśnie jest w trakcie przeprowadzki. "Likwidujemy dom na wsi. Likwidujemy 20 lat życia!" - napisała w opisie pod zdjęciem.

Przez ostatnie lata aktorka mieszkała na wsi we własnym domu, ale postanowiła przeprowadzić się do mieszkania w bloku. Decyzja z pewnością nie była łatwa dla niej, bo wprost przyznała, że "nie jest dobrze". Co więcej na spakowanie wszystkich rzeczy Agnieszka Pilaszewska miała tylko 24 godziny. "Powyżej 24h trzeba płacić za kontener, a my dzisiaj bezrobotni" - napisała w komentarzu.

Internauci dopytywali aktorkę co zrobi z domem i czy nie boi się, że będzie mieć problemy z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Niestety artystka nie wyjawiła czy zamierza sprzedać czy wynająć swój dom na wsi. A co do przeprowadzki do mieszkania skwitowała krótko: "Jesteśmy blokowi od dziecka i uwielbiamy wspólnoty".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl