Trwa ładowanie...
domestos

Dyrekcja prosi uczniów o paragony. W zamian za to dostaną m.in. płytę Martyniuka

W sieci krąży zdjęcie szkolnej gazetki, na której widnieje ogłoszenie zachęcające dzieci do przynoszenia paragonów za zakup produktów marki Domestos. Okazuje się, że jest to element konkursu.

Share
Dyrekcja prosi uczniów o paragony. W zamian za to dostaną m.in. płytę Martyniuka
Źródło: Unsplash/Facebook: zaufaj mi, jestem architektem
d7fo6vu

Dyrekcja jednej ze szkół postanowiła zaangażować dzieci w zbiórkę paragonów poprzez zachęcenie ich atrakcyjnymi nagrodami. Uczniowe, którzy przyniosą najwięcej dowodów zakupów dostaną nagrody. W puli znajdują się m.in. płyta Zenka Martyniuka z autografem, płyta Mirage z autografem oraz nagroda niespodzianka.

Ponadto dyrekcja zapewnia, że klasa, która przyniesie najwięcej paragonów otrzyma "niepytkę dyrektora szkoły" (zakładamy, że chodzi tutaj o zwolnienie z przepytywania na lekcji) oraz nagrodę specjalną Przewodniczącego Rady Rodziców.

d7fo6vu

W sieci momentalnie pojawiły się komentarze oburzonych internautów: "Dyrekcja powinna być ukarana dyscyplinarnie za takie głupie pomysły. Czy kuratorium zostało powiadomione?" - dopytuje jeden z nich. "A to nie jest zabronione prawem? Działania reklamowe w szkołach?" - zastanawia się kolejny.

Dyrekcja zachęca uczniów do wzięcia udziału w konkursie, bo prawdopodobnie sama chce wygrać inny, większy plebiscyt. Domestos w ramach akcji "Wzorowa łazienka" wybiera szkoły, w których remontuje łazienki.

Jak czytamy w regulaminie, zgłoszone szkoły zbierają głosy standardowe, głosy z paragonem, głosy z gry i głosy za wypełnienie ankiety. Zgodnie z zasadami: "Jeden 'głos z paragonem' ma wagę 20 głosów standardowych dla szkoły, na którą został oddany "głos z paragonem".

Firma Unilever, która jest producentem środków czystości marki Domestos nie odniosła się jeszcze do sprawy. Nie wiadomo również, w której dokładnie szkole znalazło się ogłoszenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7fo6vu

Podziel się opinią

Share
d7fo6vu
d7fo6vu