Trwa ładowanie...
dwfuguc

Dyrekcja prosi uczniów o paragony. W zamian za to dostaną m.in. płytę Martyniuka

W sieci krąży zdjęcie szkolnej gazetki, na której widnieje ogłoszenie zachęcające dzieci do przynoszenia paragonów za zakup produktów marki Domestos. Okazuje się, że jest to element konkursu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dyrekcja zachęca dzieci do przynoszenia paragonów
Dyrekcja zachęca dzieci do przynoszenia paragonów (Unsplash/Facebook: zaufaj mi, jestem architektem)
dwfuguc

Dyrekcja jednej ze szkół postanowiła zaangażować dzieci w zbiórkę paragonów poprzez zachęcenie ich atrakcyjnymi nagrodami. Uczniowe, którzy przyniosą najwięcej dowodów zakupów dostaną nagrody. W puli znajdują się m.in. płyta Zenka Martyniuka z autografem, płyta Mirage z autografem oraz nagroda niespodzianka.

Ponadto dyrekcja zapewnia, że klasa, która przyniesie najwięcej paragonów otrzyma "niepytkę dyrektora szkoły" (zakładamy, że chodzi tutaj o zwolnienie z przepytywania na lekcji) oraz nagrodę specjalną Przewodniczącego Rady Rodziców.

W sieci momentalnie pojawiły się komentarze oburzonych internautów: "Dyrekcja powinna być ukarana dyscyplinarnie za takie głupie pomysły. Czy kuratorium zostało powiadomione?" - dopytuje jeden z nich. "A to nie jest zabronione prawem? Działania reklamowe w szkołach?" - zastanawia się kolejny.

Dyrekcja zachęca uczniów do wzięcia udziału w konkursie, bo prawdopodobnie sama chce wygrać inny, większy plebiscyt. Domestos w ramach akcji "Wzorowa łazienka" wybiera szkoły, w których remontuje łazienki.

dwfuguc

Jak czytamy w regulaminie, zgłoszone szkoły zbierają głosy standardowe, głosy z paragonem, głosy z gry i głosy za wypełnienie ankiety. Zgodnie z zasadami: "Jeden 'głos z paragonem' ma wagę 20 głosów standardowych dla szkoły, na którą został oddany "głos z paragonem".

Firma Unilever, która jest producentem środków czystości marki Domestos nie odniosła się jeszcze do sprawy. Nie wiadomo również, w której dokładnie szkole znalazło się ogłoszenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwfuguc

Podziel się opinią

Share

dwfuguc

dwfuguc