Trwa ładowanie...
Emily Hartridge

Emily Hartridge zmarła w wypadku. Siostra uczciła jej pamięć tatuażem

Emily Hartridge zmarła w wypadku z udziałem elektronicznej hulajnogi. Prezenterka i Youtuberka miała 35 lat, a o jej śmierci poinformowano za pomocą Instagrama. Teraz jej siostra zrobiła sobie symboliczny tatuaż, by uczcić pamięć Emily.

Share
Emily Hartridge zmarła w wypadku. Siostra uczciła jej pamięć tatuażem
Źródło: Getty Images
d6w18i5

Wypadek Emily Hartridge

Emily Hartridge była prezenterką, youtuberką, a także trenerem personalnym. Prowadziła program na kanale czwartym i miała swój własny kanał w serwisie YouTube, który subskrybowało ponad 300 tysięcy osób.

Jak donoszą brytyjskie media, kilka dni temu Hartridge zderzyła się z ciężarówką jadąc na elektronicznej hulajnodze w Londynie. O jej śmierci rodzina poinformowała za pomocą Instagrama. Emily jest pierwszą ofiarą śmiertelną wypadku na elektronicznej hulajnodze.

d6w18i5

- To straszne pisać coś takiego właśnie na Instagramie, ale wiemy, że to tutaj spodziewaliście się ją wszyscy dzisiaj zobaczyć - brzmiała wiadomość od rodziny. - Emily zginęła w wypadku. Bardzo ją kochaliśmy i nigdy jej nie zapomnimy.

Siostra Emily Hartridge

Siostra Emily Hartridge, Charlotte, zrobiła sobie tatuaż, by uczcić jej pamięć. Prezenterka była bardzo blisko ze swoją rodziną, o czym często mówiła. Jeden z ostatnich postów na jej profilu w mediach społecznościowych był poświęcony jej siostrom.

d6w18i5

- Tatuaż dla Emily - napisała Charlotte. - Czwórka to była jej szczęśliwa liczba. I nas, sióstr, jest czwórka. Zawsze. Tak bardzo ją kocham. Ogromne podziękowania dla Tattoo Incorporated za wciśnięcie mnie w grafik, nie pobranie opłaty i bycie tak miłym, i kochanym.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d6w18i5

Podziel się opinią

Share
d6w18i5
d6w18i5