Horoskop dzienny – 18 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 18 maja
Horoskop dzienny 18 maja

17.05.2023 21:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 18 maja. Jowisz w kwadraturze z Plutonem zapowiada konflikty na tle przekonań. Dzisiaj trudno będzie dojść do porozumienia osobom, które zbyt wiele różni. Lepiej uważać na słowa.

Baran – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Czwartek nie okaże się korzystny dla Barana, który często działa pod wpływem impulsu, ma też problem z panowaniem nad nerwami. Aktualny układ planet pobudza w nim to, co najgorsze, więc lepiej będzie schodzić mu z drogi. Baran nie ukrywa bowiem swoich uczuć i zawsze mówi dokładnie to, co myśli. Jego słowa urażą dzisiaj nieodpowiednią osobę, co sprowadzi mu na głowę całą lawinę kłopotów.

Byk – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Nowy dzień przyniesie Bykowi wyzwania w sferze relacji interpersonalnych. Biorąc pod uwagę kwadraturę Jowisza z Plutonem, powinien być możliwie wyrozumiały i otwarty na różne punkty widzenia. To nie jest dobry dzień na poszukiwanie prawdy absolutnej i udowadnianie wszystkim wokół, że się mylą, bo Byk wie najlepiej. Zrozumienie i komunikacja okażą się kluczowe w rozwiązywaniu konfliktów.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Bliźnięta również mają szansę sprowokować dzisiaj niewłaściwego człowieka i w ten sposób wyrządzić sobie wiele szkody. Najgorsze, że osoby urodzone w tym znaku mogą nawet nie zdawać sobie prawy z tego, co zrobiły źle. Są zbyt skupione na sobie, aby to zauważyć. Niestety, brak świadomości nie uwolni ich od przykrych konsekwencji ich działań. Bliźnięta muszą przygotować się na ciężkie chwile.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

W czwartek Raki mogą doświadczyć wzrostu niepokoju. Zaczną się obawiać, że nie zdążą na czas ukończyć swoich zadań, że o czymś zapomniały albo nie dopięły na ostatni guzik. Oczywiście w większości przypadków nie będzie to prawda, a obawy okażą się mocno na wyrost. Zdążą jednak zepsuć humor wrażliwego Raka, który do końca dnia nie zdoła się uspokoić. Pomoże mu dopiero powrót do bezpiecznego domu.

Lew – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Jowisz w kwadraturze z Plutonem znacznie zmniejszy zasoby cierpliwości Lwa, szczególnie w kontaktach z osobami, których nie uważa za zbyt bystre – teraz da im to odczuć bardziej niż kiedykolwiek. Przedstawiciele tego znaku mogą w czwartek okazać się wyjątkowo nerwowi, będą mieć również problem ze skupieniem uwagi. Nie będą też tolerancyjne wobec osób o innych poglądach. Mogą nie panować nad językiem.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Czwartek przyniesie Pannie wiele satysfakcji i sukcesów. Doceniona zostanie jej obowiązkowość oraz umiejętność skupienia się na szczególe. Dzięki precyzji osiągnie pozytywne rezultaty, a także wyróżni się na tle innych pracowników. Ponieważ ukończy wszystkie swoje ważne zajęcie i projekty, od popołudnia Panna będzie mogła myśleć już o weekendzie – zasłużyła na odpoczynek.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Krytycyzm Wagi może znacząco wzrosnąć pod wpływem Jowisza w kwadraturze z Plutonem. Łatwiej będzie ją zirytować, szczególnie beztroską głupotą lub nieodpowiedzialnym podejściem do obowiązków. Dlatego lepiej dla Wagi będzie, jeśli skoncentruje się wyłącznie na swoich zadaniach. Jeśli czyjaś pomyłka nie wpływa na nią bezpośrednio, lepiej odpuścić – dla świętego spokoju.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Skorpion będzie tego dnia wyjątkowo drażliwy. Zwykle nie spodziewa się ze strony bliźnich niczego dobrego, teraz zacznie wprost podejrzewać współpracowników o złe intencje. Jeśli wykorzysta wrodzone zdolności obserwacyjne, może rzeczywiście odkryć w pracy jakąś intrygę – niekoniecznie skierowaną przeciwko niemu. Wieczorem Skorpiony powinny się wyciszyć i spróbować odzyskać równowagę.

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Strzelec powinien skoncentrować się przede wszystkim na relacjach z bliskimi. Sam wie najlepiej, które kontakty i dlaczego zaniedbał – teraz musi naprawić swój błąd. Oczywiście tak delikatnych spraw nie uda się załatwić od razu, dlatego powinien przeznaczyć na to cały nadchodzący weekend. Na pewno nie pożałuje czasu spędzonego w towarzystwie rodziny i znajomych, a wiele może zyskać.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Po bardzo pracowitym tygodniu Koziorożec odczuje zmęczenie i brak motywacji. Nie będzie widział końca piętrzących się przed nim zadań, co odbije się negatywnie na jego kondycji psychicznej. Dlatego osoby urodzone w znaku Koziorożca powinny skupić się przede wszystkim na odpoczynku. Wieczorem warto pomyśleć o przyjemnej rozrywce. Weekend również należy zaplanować z daleka od obowiązków.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Wodnik zapragnie nowych wyzwań. Jowisz w kwadraturze z Plutonem obudzi w nim zapomniane pragnienie, a może nawet duchowy głód. To znak niezwykle podatny na kosmiczne nastroje, dlatego w czwartek może czuć pewien niepokój. Jeśli ma w pobliżu bliską osobę, powinien koniecznie z nią na ten temat porozmawiać. Razem znajdą wyjście z każdej skomplikowanej sytuacji.

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 18.05.2023

Dzisiaj jest dobry dzień na rozmowę, ponieważ tylko na osoby urodzone w znaku Ryb aktualna koniunkcja nie wpłynie destrukcyjnie. W czwartek mogą służyć za rozjemców i mediatorów. Ich elokwencja i zdolności przekonywania znajdą się na wysokim poziomie. Warto jednak pamiętać o tym, aby nie tylko mówić, ale również słuchać innych. Zrozumienie odmiennego stanowiska pozwoli Rybom łatwiej osiągnąć cel.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)