GwiazdyKeira Knightley zbyt seksowna dla dzieci

Keira Knightley zbyt seksowna dla dzieci

Keira Knightley zbyt seksowna dla dzieci
Źródło zdjęć: © AP
18.02.2013 17:16, aktualizacja: 18.02.2013 22:31

Reklama perfum Coco Mademoiselle z Keirą Knightley w głównej roli okazała się zbyt wyzywająca na emisję w czasie programów dla dzieci.

Reklama perfum Coco Mademoiselle z Keirą Knightley w głównej roli okazała się zbyt wyzywająca na emisję w czasie programów dla dzieci. Zakaz pokazywania spotu w blokach reklamowych towarzyszących programom dla najmłodszych widzów wydala angielska agencja Advertising Standards Authority, zajmująca się regulowaniem rynku reklamy w Wielkiej Brytanii.

Organizacja przyjrzała się sprawie po tym, jak otrzymała skargę od jednego z widzów, który zobaczył spot w czasie emisji filmu "Epoka lodowcowa 2".

Reklama przedstawia opowiastkę o dziewczynie, która jedzie na sesję fotograficzną. W studio czeka na nią cała ekipa i scenografia przedstawiająca sypialnię. Po chwili modelka zostaje sam na sam z fotografem. Ten zaczyna ją rozbierać. W kolejnym ujęciu widzimy Knightley otuloną tylko prześcieradłem. Bohaterowie zbliżają się do siebie, zanim jednak dojdzie do pocałunku, piękność każe fotografowi zamknąć drzwi. Według Advertising Standards Authority to zbyt sugestywna historyjka.

Jako aktorkę Keirę Knightley mogliśmy podziwiać ostatnio w dramacie "Anna Karenina".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl