Trwa ładowanie...

Life Switcher - nowa marka na rynku. Premiera innowacyjnego projektu dietetycznego KetoSwitch już w tym roku

Odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna wpływają korzystnie nie tylko na nasz wygląd, ale także na zdrowie i samopoczucie.
Udowodniono, iż nadmiar kilogramów osłabia funkcje poznawcze i układ odpornościowy, a także zwiększa ryzyko chorób nowotworowych, sercowo-naczyniowych, Alzheimera czy cukrzycy.

Share
Life Switcher - nowa marka na rynku. Premiera innowacyjnego projektu dietetycznego KetoSwitch już w tym roku
Źródło: Keto Switch Diet
d2tcllf

Artykuł sponsorowany

Na świecie obecnie ok. 1,9 mld dorosłych oraz 380 mln dzieci cierpi na nadwagę lub otyłość. Walka ze zbędnymi kilogramami jest często niezwykle pracochłonnym, trudnym oraz kosztownym wyzwaniem. Czy zdarzyło Ci się próbować różnorodnych diet i nie być zadowolonym z efektu? Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, nowatorska dieta KetoSwitch firmy Life Switcher, może okazać się idealnym rozwiązaniem.

Twoje ciało podziękuje Ci za to!

Life Switcher jest twórcą spersonalizowanych planów dietetycznych, komponowanych przy użyciu innowacyjnego algorytmu, który opracowali wyspecjalizowani programiści. Misją Life Switchera jest pomoc klientom w osiągnieciu ich wymarzonych sylwetek, poprzez autorską dietę i plany treningowe oraz odpowiednio dobraną suplementację. Wszystko to będzie można uzyskać, decydując się na skorzystanie z usług tylko jednej firmy, i to bez wychodzenia z domu. Najbardziej nowatorskim rozwiązaniem tego projektu jest sposób jego działania, który opiera się na wspomnianym już algorytmie, pozwalającym na ekspresowe dopasowanie diety do osobistych predyspozycji każdego z klientów, z uwzględnieniem ich stylu życia, upodobań i zastrzeżeń. Aby uzyskać spersonalizowany plan wystarczy odpowiedzieć na zestaw pytań, dotyczących m.in.: wymiarów ciała, codziennej rutyny, nawyków czy preferencji żywieniowych. Po uzyskaniu odpowiedzi, algorytm oparty na imperatywnej analizie danych wygeneruje idealnie dopasowany, 60-dniowy plan dietetyczny, zbilansowany pod względem wszystkich niezbędnych makroskładników.

d2tcllf

Intuicyjność i przejrzystość

Podczas tworzenia platformy szczególny nacisk położony został na prostotę jej użytkowania. Głównym założeniem twórców było stworzenie aplikacji, której interfejs byłby niezwykle intuicyjny, ale przy tym przyjazny dla oka, aby z jego obsługą poradziły sobie także osoby na co dzień stroniące od nowinek technicznych.

Jakość, która idzie w parze z atrakcyjną ceną

Firma LifeSwitcher.com planuje rozpoczęcie sprzedaży w Polsce na przełomie lipca i sierpnia 2020 roku. Jako pierwsza ma zostać udostępniona klientom autorska dieta ketogeniczna o nazwie KetoSwitch Diet. W późniejszych miesiącach oferta platformy będzie stopniowo wzbogacana o kolejne diety, nad którymi aktualnie pracuje cały zespół. Warto podkreślić, że zarówno sam algorytm, jak i każdy posiłek został przygotowany pod okiem dietetyka. Docelowo do oferty Life Switchera dodana ma zostać także możliwość zakupu ich autorskich suplementów, stanowiących uzupełnienie planu dietetycznego. Ceny produktów mają być zgodne z głównym założeniem twórców aplikacji, czyli dostępnością dla każdego. Możemy spodziewać się zatem atrakcyjnych ofert, które z pewnością namieszają na rynku!

Keto Switch Diet
Źródło: Keto Switch Diet

Ambitne plany

Zespół Life Switchera tworzą młodzi i ambitni ludzie. Są oni świadomi potencjału, jaki kryje się w budowanej przez nich platformie, dlatego nie boją się z odwagą spoglądać także poza granice swojego kraju i rozszerzać zasięgi o rynek europejski, a być może nawet światowy. Dodatkowym atutem jest to, że chęć udziału w promocji zadeklarowali również celebryci oraz sportowcy, którzy zaangażowani są w testy projektu Keto Switch Diet. Zawsze jednak pierwsze skrzypce i tak gra sam produkt, a tego twórcy startupu są niesamowicie pewni, dając tym samym swoim klientom gwarancję sukcesu w ich dietetycznych wyzwaniach. Jedni nazwą to szaleństwem, inni odwagą, zaś białostoccy startupowcy – świadomością własnej wartości.

Chcesz być na bieżąco? Polub Life Switcher na Facebooku i Instagramie
https://www.facebook.com/LifeSwitcherOfficial/
https://www.instagram.com/lifeswitcher/

Artykuł sponsorowany

d2tcllf

Podziel się opinią

Share
d2tcllf
d2tcllf