Trwa ładowanie...
d2j5vxy

Sekret małżeństwa Helen Mirren

Helen Mirren w wywiadzie dla magazynu „Women & Home” wyznała, że ona i jej mąż, reżyser Taylor Hackford regularnie zapominają o swoich urodzinach i w ogóle nie przykładają wagi do romantycznych gestów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sekret małżeństwa Helen Mirren
(AP)
d2j5vxy

Helen Mirren nazywana bywa odważną i kontrowersyjna, ale to co najbardziej zachwyca w tej znakomitej aktorce to jej szczerość i zdrowy rozsądek oraz życie w zgodzie z własnymi przekonaniami i poglądami na życie. Ostatnio w wywiadzie dla magazynu „Women & Home” wyznała, że ona i jej mąż, reżyser Taylor Hackford regularnie zapominają o swoich urodzinach i w ogóle nie przykładają wagi do romantycznych gestów.

- Taylor i ja w najmniejszym stopniu nie jesteśmy dla siebie osobami romantycznymi. I bardzo to sobie chwalimy. Byłabym przerażona, gdyby Taylor podarował mi nagle kartkę walentynkową! To w ogóle nie jest w naszym stylu.

- Zapominamy nawet o tym, żeby dać sobie prezenty urodzinowe. Chociaż zawsze dzień wcześniej myślę sobie: muszę kupić coś Taylorowi na urodziny. Nie chcemy być ckliwi, po prostu próbujemy każdego dnia być dla siebie uprzejmi, zamiast zasypywać się prezentami.

d2j5vxy

Aktorka opisuje także w jaki sposób para dba o swój związek.
- Czasami wychodzimy razem na kolację, ale takie randki nie są nam potrzebne. Bycie z Taylorem jest ekscytujące, ponieważ u jego boku czuję się tak, jak na niekończącej się randce. Ważna jest komunikacja, dlatego dużo rozmawiamy. Chociaż ja chyba nie rozmawiam z nim tak dużo, jakby sobie tego życzył. Nie jestem typem kobiety, która wciąż dopytuje się męża, jak się czuje, nie jestem wścibska, kiedy on milczy. Jestem samowystarczalna i dlatego daję ludziom spokój.

(ma)

POLECAMY:

* Alfred Hitchcock nie polubił Helen Mirren*

d2j5vxy

* Helen Mirren: Młodość nie potrzebuje skalpela*

* Ciało Roku należy do 66-latki!*

Mirren: Wspaniale było pracować z Pacino

Podziel się opinią

Share

d2j5vxy

d2j5vxy
d2j5vxy