FitnessWirtualna Polska wspiera kampanię "Sekrety Życia"

Wirtualna Polska wspiera kampanię "Sekrety Życia"

Wirtualna Polska wspiera kampanię "Sekrety Życia"

12.09.2012 13:54, aktual.: 04.10.2012 13:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wirtualna Polska wspiera Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Sekrety Życia”!
Jej ideą jest profilaktyka i zwiększenie świadomości Polek na temat własnego zdrowia i życia.

Kampania propaguje wizerunek kobiety mądrej i świadomej siebie, która w równym stopniu dba o swoje zdrowie jak i o najbliższych. Skierowana jest do wszystkich kobiet w całej Polsce, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Opiera się na dwunastu „Sekretach życia”.

Wirtualna Polska wspiera Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Sekrety Życia”! Jej ideą jest profilaktyka i zwiększenie świadomości Polek na temat własnego zdrowia i życia. Kampania propaguje wizerunek kobiety mądrej i świadomej siebie, która dba o zdrowie swoje i najbliższych. Skierowana jest do wszystkich pań w całej Polsce, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Opiera się na dwunastu „Sekretach życia”.

Każdy sekret ma swoja ambasadorkę - osobę znaną, szanowaną, która dla wielu pań jest autorytetem. Wśród nich jest m.in. Monika Kuszyńska, wokalistka. Jaki sekret nam zdradza?
„Kochaj siebie, a będziesz kochaną” – to jej motto. „Kiedy spotkało mnie w życiu coś naprawdę trudnego, musiałam nauczyć się kochać siebie od nowa. Zaczęłam szanować siebie” – zdradziła artystka.

Z kolei Agata Młynarska zachęca do tego, by „Odkryć swoje mocne strony”.
„Myślę, że jest na świecie wiele kobiet, które sądzą, że nie mają swoich mocnych stron. To nie jest możliwe – każdy je ma. Wiedzą o tym najlepiej kobiety, które wystawione są na największą próbę – próbę życia poprzez swoją chorobę. Wtedy okazuje się, że ich mocne strony, o których nie wiedziały, są ich sprzymierzeńcem i pomagają im wygrać w walce o zdrowie. Moją mocna stroną jest poczucie własnej wartości i wiara w siebie” – przekonuje dziennikarka i prezenterka.

W kampanię osobiście zaangażowała się Estera Gabczenko, kierownik Działu Styl Życia Wirtualnej Polski.
„Jeśli będziemy zdrowe, będziemy się regularnie badać, to podołamy wszystkim problemom. Kobiety w wirze codziennych zadań bardzo często zapominają o sobie, o tym, co je interesuje, co lubią, co chcą osiągnąć. Dlatego biorąc udział w tej akcji chcemy powiedzieć każdej kobiecie: Przejmij kontrolę nad własnym życiem. Przejmij ją właśnie teraz. Zacznij wsłuchiwać się we własne potrzeby i je realizować" - powiedziała Estera Gabczenko.

Poznaj 12 „Sekretów Życia”:

Przejmij kontrolę nad swoim życiem - Dorota Gawryluk
Kochaj siebie, a będziesz kochaną - Monika Kuszyńska
Masz marzenia? Działaj! - Marzena Rogalska
Myśl pozytywnie! - Alicja Majewska
Każdy dzień witaj uśmiechem – Ania Wyszkoni
Jesteś piękna – uwierz w to! - Anna Popek
Zasługujesz na miłość i szacunek - Maria Szabłowska
Odkryj swoje mocne strony - Agata Młynarska
Twoje zdrowie jest najważniejsze - Krystyna Wechmann
Świętuj nawet najmniejszy sukces - Katarzyna Cerekwicka
Bądź pewna swojej wartości - Olga Borys
Pamiętaj: kobiecość to siła! - Olga Bończyk

Kampania będzie prowadzona do listopada. Gwiazdy pojawią się na bilbordach, w materiałach prasowych, i radiowych oraz w Internecie jako autorytety, a obok nich eksperci (m.in. lekarze, psychologowie, amazonki). Zapoczątkują oni ogólnopolską dyskusję na temat świadomego życia kobiet.

Akcja organizowana jest na rzecz Federacji Stowarzyszeń „Amazonki”, a sponsorem jest firma Mokate.
Logotyp kampanii zawiera serce, klucz oraz różową wstążkę, które symbolizują świadomość kobiety jako klucz do dbałości o zdrowie.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)