Blisko ludziGrażyna Torbicka pokazała czarno-białe zdjęcie. Fani nie mogli wyjść z podziwu

Grażyna Torbicka pokazała czarno-białe zdjęcie. Fani nie mogli wyjść z podziwu

Grażyna Torbicka okrzyknięta królową klasy
Grażyna Torbicka okrzyknięta królową klasy
Źródło zdjęć: © ONS
29.09.2020 14:47

Nie od dziś wiadomo, że Grażyna Torbicka jest ikoną polskiej telewizji. Dziennikarka zasłużyła również na tytuł jednej z najlepiej ubranych gwiazd. Ostatnio prezenterka telewizyjna na swoim profilu na Instagramie pokazała czarno-białe zdjęcie, a fani oszaleli.

Grażyna Torbicka to nie tylko ikona telewizji, ale również ikona stylu. Gdy pojawia się publicznie, chwali się nie tylko jej profesjonalizm i wiedzę, ale również wyczucie smaku, niewymuszoną elegancję i naturalność. To właśnie te cechy sprawiły, że Polacy ją wręcz pokochali.

Grażyna Torbicka okrzyknięta królową elegancji

Ostatnio pokazała "zwykłe" czarno-białe zdjęcie z podpisem "Konkurs Elegancji". Obserwatorzy dziennikarki stwierdzili, że "jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu", a w komentarzach zasypywali ją samymi komplementami. "Klasa i wiedza. Pani Grażyna", "Bez dzióbków, filtrów I innych atrakcji. Pięknie, pani Grażyno. Pozdrawiam!", "Grażyna Torbicka – mój ideał kobiecości" – słodzili w komentarzach.

Trudno nie przyznać im racji. Warto wspomnieć o tym, że dziennikarka skończyła w tym roku 61 lat. A nadal jest bardzo aktywna społecznie zawodowo, wspiera kobiety w najważniejszych kwestiach i pokazuje, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem. Udowadnia, że nie powinien istnieć stereotyp, że w jakimś wieku "czegoś nie wypada".

Dziennikarka niejednokrotnie była głosem kobiet podczas różnych ważnych wydarzeń i tak reprezentowała Polskę niejednokrotnie podczas festiwalu w Cannes. W rozmowie z WP Magazynem wspominała te wyjątkowe momenty.

"Kilkadziesiąt kobiet: reżyserek, aktorek, producentek, reprezentujących różne zawody filmowe, grających w swoim życiu różne role. To był mocny głos solidarności kobiet, upominających się o docenianie ich pracy, także w kontekście wysokości honorariów, które są zdecydowanie niższe od honorariów mężczyzn. Obok Cate Blanchett stała Agnès Varda, reżyserka, scenarzystka i producentka, która odeszła w marcu tego roku, w wieku 90 lat. Plakat tegorocznego Cannes pokazuje Agnes Vardę w wieku 26 lat, gdy kręci swój pierwszy film. Cannes składa jej hołd w ten sposób".

Grażyna Torbicka – marynarka

Grażyna Torbicka również doskonale wie, co w modzie piszczy. Na zdjęciu widzimy marynarkę w kratkę, a takie fasony nigdy nie wychodzą z mody. Można śmiało stwierdzić, że ten element garderoby każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Podobne modele możemy znaleźć teraz w wielu sieciówkach, polecamy sprawdzić: Zarę, Mango, H&M czy Stradivariusa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także