Trwa ładowanie...
d4dxneg

Grażyna Wolszczak zwróciła uwagę na globalny problem. Chce napisać list do premiera

Grażyna Wolszczak obecnie przebywa w jednym z hoteli w Busku-Zdrój, gdzie oddaje się m.in. zabiegom SPA. Nie może jednak w pełni odpocząć. Aktorką targają myśli dotyczące "naszej biednej, ledwie dyszącej planety".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grażyna Wolszczak chce dbać o środowisko
Grażyna Wolszczak chce dbać o środowisko (ONS.pl)
d4dxneg

Grażyna Wolszczak nie może przejść obojętnie obok pożarów, które mają miejsce w Australii. Jest przerażona stanem naszego środowisko i martwi się o przyszłość dzieci. Swoimi przemyśleniami podzieliła się w mediach społecznościowych. Dodatkowo zamieściła wymowne zdjęcie, które daje do myślenia.

"Od tygodnia Instagram to jedna wielka paranoja! Widzicie to? Z jednej strony przerażające zdjęcia płonącej Australii i jej żywcem spalonych zwierząt przez listy do premiera RP z wezwaniem do działań chroniących środowisko, po zabawy z fajerwerkami, bal Mistrzów Sportu, dekolty wieczorowych sukien, brokatowe makijaże i cudownie wyprężone półnagie ciała różnych znajomych i nieznajomych pod palmami" - napisała.

Zobacz także: Matylda Damięcka skomentowała pożary w Australii. Poruszająca grafika

d4dxneg

"Sama siedzę jak u Pana Boga za piecem w hotelu odsuwając od siebie czarne myśli na temat przyszłości naszych dzieci. No, bo mam przecież odpocząć i zregenerować się, ale chyba napiszę list do premiera, żeby mieć poczucie, że cokolwiek robię" - dodała.

Grażyna Wolszczak chce walczyć o środowisko

Oprócz napisania listu do premiera, Grażyna Wolszczak zamierza porozmawiać z menadżerem hotelu, w którym obecnie przebywa. "To wspaniale, że do każdego zabiegu medycznego, spa, basenu, sauny, jest wydawany świeżutki, czyściutki ręcznik. Jak policzyłam, pierwszego dnia zużyłam tych ręczników 5. Drugiego dnia więc wzięłam 2 ręczniki, z którymi na zmianę chodzę to na basen, to na kąpiele siarczkowe i inne zabiegi. Przecież wysychają i można je ponownie użyć. Ile wody i prądu można oszczędzić, gdyby wszystkim gościom to zasugerować? Ile ścieków chemicznych nie trafiłoby do oczyszczalni? Zawsze coś. Jak rozejrzyjcie się wokół założę się, że też znajdziecie możliwości oszczędzenia naszej biednej, ledwie dyszącej planety" - wyjaśnia.

Zobacz także: Michał Piróg apeluje do fanów prosto z Izraela. Ważne przesłanie

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. Maciej Zień w kuchni Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4dxneg

Podziel się opinią

Share

d4dxneg

d4dxneg