Blisko ludziPoród za chwilę. Katarzyna Glinka nie rezygnuje z treningów

Poród za chwilę. Katarzyna Glinka nie rezygnuje z treningów

Poród za chwilę. Katarzyna Glinka nie rezygnuje z treningów
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
25.03.2020 21:36, aktualizacja: 26.03.2020 10:53

Katarzyna Glinka i jej partner Jarosław Bieniecki spodziewają się dziecka. Przyjdzie jej rodzić w czasach epidemii koronawirusa. Aktorka nie załamuje się, a wręcz przeciwnie, swoją postawą daje innym ciężarnym dobry przykład.

Katarzyna Glinka na początku stycznia poinformowała w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka. Aktorka ma już 8-letniego syna Filipa. Dołączyła do grona gwiazd, które promują aktywność w ciąży. Teraz opublikowała zdjęcie tuż po treningu. Kobieta w zaawansowanej ciąży nie narzeka na brak zajęć.

"Przyznam, że obecna sytuacja wiele mnie uczy. Po pierwsze, pokory, bo siedzenie w domu to dla mojej głowy naprawdę challenge. Po drugie, okazuje się, że potrafię działać równolegle na kilku frontach - pomagam Filipowi w ogarnianiu lekcji online, gotuję obiady, bo cała rodzina jest w komplecie przez 24 godziny na dobę. Skończyły się, więc lunche na mieście. Piekę ciasta, a to coś o co siebie nie podejrzewałam. Pracuję - kończę scenariusz sztuki teatralnej. Kompletuję wyprawkę, co w tak trudnym dla nas ciężarnych czasie jest dużym wyzwaniem. Na szczęście mam kilka zaprzyjaźnionych sklepów, które dają radę w czasie, kiedy wszystko jest zamknięte" - napisała.

Katarzyna Glinka - partner

Katarzyna Glinka od ponad roku spotyka się z Jarosławem Bienieckim. Wcześniej była żoną Przemysława Gołdona, z którym ma syna Filipa. Aktorka na co dzień unika blasku fleszy. Swoim fanom dawkuje informacje z życia prywatnego. Patrząc jednak na jej profil na Instagramie widać, że w końcu odnalazła szczęście.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta