UrodaCiało i twarzFluffy brows. Kolejna modna stylizacja brwi. Co będzie potrzebne do jej wykonania?

Fluffy brows. Kolejna modna stylizacja brwi. Co będzie potrzebne do jej wykonania?

Fluffy brows spodobają się kobietom mającym naturalne i gęste włoski.
Fluffy brows spodobają się kobietom mającym naturalne i gęste włoski.
Źródło zdjęć: © Getty Images
25.08.2020 12:29, aktualizacja: 01.03.2022 13:44

Fluffy brows to jeszcze jeden trend promujący naturalną stylizację brwi. Tym razem obok naturalności w makijażu stawia się także na podkreślenie łuków brwiowych bez większych ingerencji. Fluffy brows na pewno spodobają się paniom, które nie przepadają za zbyt wyskubanymi włoskami, a marzą o delikatnym i efektownym wyglądzie.

Fluffy brows jak sama nazwa wskazuje dotyczy grubszych i poczochranych brwi. Stylizacja jest naprawdę prosta i nie wymaga zbyt dużego poświęcenia. Należy przede wszystkim skupić się na poskromieniu włosków oraz podkreśleniu naturalnego kształtu brwi. Jak przygotować się do wykonania fluffy brows?

Fluffy brows – na czym polega trend?

Jak już wiesz, fluffy brows to przede wszystkim brwi naturalnie grube oraz rozczochrane. Jeśli chcesz uzyskać wymarzony efekt zapomnij o nadmiernej regulacji brwi oraz o innych zabiegach, które bezpośrednio wpływają na stan i wygląd włosków. Musisz postawić na całkowitą naturalność w każdym aspekcie. Mając tak przygotowaną oprawę oczu, możesz przystąpić do wykonania fluffy brows.

Fluffy brows – jak wykonać krok po kroku?

W pierwszym kroku musisz postawić na ułożenie i utrwalenie fluffy brows. Sięgnij po żel do brwi, który dopasowany do twojego naturalnego koloru przepięknie ujarzmi włoski. Możesz także pomyśleć o mydle i spiralce, ale wówczas będzie potrzebna pomada do brwi. Kiedy już poskromisz włoski, możesz przejść do kolejnego etapu fluffy brows. Tym razem musisz wypełnić każdy włosek osobno, więc pomocny okaże się precyzyjny i cienki pędzelek. Cień do brwi doda lekkości, ale jest znacznie mniej trwały od pomady. Nakładaj odrobinę produktu delikatnie i warstwowo, aby nie doprowadzić do sztucznego efektu. Na koniec porządnie rozczesz włoski i ciesz się z naturalnych fluffy brows.

Fluffy brows – komu najbardziej pasuje?

Fluffy brows są rzeczywiście modne, ale oczywiście jak większość trendów, niekoniecznie muszą do wszystkich pasować. Na pewno spodobają się kobietom, które nie lubią zbyt mocno ingerować w naturalny wygląd brwi. Jeśli z natury brwi są gęste i grube brwi ich właścicielki będą zachwycone. Jeżeli zdecydowanie bardziej przemawiają do ciebie delikatniejsze stylizacje, lepiej odpuść fluffy brows.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także