GwiazdyKatarzyna Bosacka świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z ceremonii

Katarzyna Bosacka świętuje rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z ceremonii

Katarzyna Bosacka pochwaliła się ważnym wydarzeniem.
Katarzyna Bosacka pochwaliła się ważnym wydarzeniem.
Źródło zdjęć: © AKPA
27.04.2021 07:47

Dziennikarka i publicystka Katarzyna Bosacka przede wszystkim jest znana ze swoich autorskich programów "Wiem, co jem" oraz "Wiem, co kupuję". Dzięki tym formatom, Bosacka opowiada widzom o produktach, które znajdziemy na sklepowych półkach i podaje szczegółowe informacje na temat tego, na co warto zwrócić uwagę, a czego lepiej unikać.

Katarzyna Bosacka świetnie odnajduje się w świecie mediów społecznościowych. Dość regularnie publikuje różne treści na Instagramie, a prowadzony przez nią kanał na YouTubie zyskuje coraz więcej widzów. Bosacka nie poprzestaje na przekazywaniu nowych informacji i zdjęć, często także sięga po archiwalne fotki, aby przekazać ważną wiadomość do fanów.

Bosacka na ślubnym zdjęciu

Przeglądając profil Katarzyny Bosackiej na Instagramie, można znaleźć wiele ciekawych i starych fotografii sprzed lat, które są dla dziennikarki bardzo ważne z różnych powodów. W ubiegłym roku pochwaliła się ujęciem ze ślubu cywilnego – miała na sobie wówczas bordową krótką sukienkę. Fani zachwycili się wyglądem prezenterki i zaczęli ją wychwalać.

Z kolei w tym roku Bosacka postanowiła uczcić kolejną rocznicę ślubu zdjęciem z ceremonii kościelnej. Wstawiła takie ujęcie, na którym razem z mężem Marcinem Bosackim wymieniają słowa przysięgi. Widać, że ma na sobie zwiewną białą suknię, a włosy upięte w uroczy kok przetykany jasnymi kwiatami. "26 kwietnia 1997 roku. Tłenty for!" - podpisała zdjęcie dziennikarka.

Od razu pojawiły się gratulacje od fanów: "Gratuluję Kasiu", "Kasiu, Marcinie, gratuluję Wam!', 'Super chcemy więcej zdjęć! Zakochałam się w tej fryzurze i kwiatach we włosach", "Wzrusza mnie, że już jesteśmy w tych mediach tyle lat, że znam to zdjęcie i kolejny raz się z Wami cieszę", "Morza miłości i oceanu cierpliwości na kolejne lata razem", "Wow gratulacje! Po hamerykansku to nawet tłonti for".

Katarzyna i Marcin Bosaccy doczekali się czwórki dzieci: Zofii, Jana, Franciszka i Marii. Ze względu na pracę Bosackiego, cała rodzina przez jakiś czas mieszkała w Kanadzie, gdzie mężczyzna był ambasadorem RP. W ubiegłym roku pytano małżonków o to, w jaki sposób świętują rocznicę, odpowiedzieli, że zawsze chodzą na dobrą kolację, a następnie do kina lub teatru. Jednak ze względu na pandemię, obchodzą ją w domu razem z dziećmi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl