Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Gwiazdy

Posłuchaj, jak Tom Hiddleston śpiewa country

Tom Hiddleston wcieli się w Hanka Williamsa w obrazie "I Saw The Light". Przygotowując się do roli, aktor postanowił zaprezentować się w utworze legendarnego muzyka country.
Share
Posłuchaj, jak Tom Hiddleston śpiewa country
Źródło: AFP
dledxmb

Tom Hiddleston wcieli się w Hanka Williamsa w obrazie "I Saw The Light". Przygotowując się do roli, aktor postanowił zaprezentować się w utworze legendarnego muzyka country. Hiddleston wykonał "Move It on Over" podczas niespodziewanego występu na Wheatland Music Festival w Michigan. Z amatorskim nagraniem dokumentującym wykonanie piosenki można zapoznać się pod tym adresem. Oryginał można porównać, * zaglądając tutaj*

"I Saw The Light" opowie o błyskawicznej karierze Williamsa i o tym, jaki wpływ miała na jego życie osobiste.

Za kamerą stanie Marc Abraham ("Przebłysk geniuszu"), który napisał scenariusz filmu na podstawie wydanej w 1994 biografii muzyka autorstwa Colina Escotta. Za produkcję odpowiadają Aaron L. Gilbert, Brett Ratner, G. Marq Roswell i Marc Abraham. Hiddleston zaśpiewa wszystkie piosenki Williamsa samodzielnie.

dledxmb

Gwiazdora znanego z roli Lokiego w "Thorze" czy "Avengers" mogliśmy podziwiać ostatnio w obrazie "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmuscha. Brytyjski aktor pracuje obecnie na planie horroru "Crimson Peak". W obsadzie filmu reżyserowanego przez Guillermo Del Toro są też Jessica Chastain, Mia Wasikowska i Charlie Hunnam. Premierę dzieła zaplanowano na październik 2015 roku.

Hank Williams urodził się 1923 roku w Alabamie. Był uznawany za jednego z najważniejszych muzyków country. W 1987 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Dziwna sława Toma Hiddlestona*

* Tom Hiddleston chciał być Thorem*

* Tom Hiddleston: Loki nie ma już nic do powiedzenia*

dledxmb

Podziel się opinią

Share
dledxmb
dledxmb