Trwa ładowanie...
d1zxaut

Milla Jovovich przekłada zdjęcia przez ciążę

Milla Jovovich nie będzie mogła uczestniczyć w zdjęciach do ostatniej odsłony "Resident Evil", bo jest w ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Milla Jovovich przekłada zdjęcia przez ciążę
(AFP)
d1zxaut

Milla Jovovich nie będzie mogła uczestniczyć w zdjęciach do ostatniej odsłony "Resident Evil", bo jest w ciąży. Realizacja filmu, który oficjalnie otrzymał tytuł "Resident Evil: The Final Chapter", miała właśnie rozpocząć się w Kapsztadzie w RPA. Aktorka i jej mąż reżyser Paul W.S. Anderson odkryli jednak, że spodziewaj się drugiego dziecka. Informacją o swoim błogosławionym stanie podzieliła się sama aktora.

- Po długiej dyskusji uznaliśmy z Paulem, że w interesie wszystkich będzie przełożenie zdjęć - napisała Milla Jovovich. - Ciąża i likwidowanie Zombie nie idą ze sobą w parze.

- W najbliższym czasie zamierzam zająć się likwidowaniem niezliczonej liczby ciastek. Mówiąc poważnie, chcemy zrobić najlepszy film, jaki potrafimy, a w mojej obecnej sytuacji będzie to niemożliwe. Dziękuję wszystkim na planie w Afryce, którzy ciężko pracowali. Spotkamy się w przyszłym roku, gdy nasza rodzina będzie już większa.

d1zxaut

W obrazie "Resident Evil: The Final Chapter" poza Millą Jovovich zagrają Wentworth Miller i Bingbing Li. Scenariusz napisał Paul W.S. Anderson i on też zajmie się reżyserią.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Milla Jovovich wyda płytę*

* Milla Jovovich - drapieżna i uwodzicielska*

* Milla Jovovich dumna z biustu w 3D*

d1zxaut

Podziel się opinią

Share

d1zxaut

d1zxaut