Wielki Finał, wielki sukces!

Wielki Finał, wielki sukces!
Źródło zdjęć: © sukcespisanyszminka.pl

03.12.2015 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Moc energii, inspiracji, śmiechu, wzruszenia, okrzyków radości i niespodzianek. Taki właśnie był Wielki Finał Power Show z udziałem Szymona Majewskiego, Katarzyny Miller, Miłosza Brzezińskiego i gospodyni wydarzenia Olgi Kozierowskiej.

Moc energii, inspiracji, śmiechu, wzruszenia, okrzyków radości i niespodzianek. Taki właśnie był Wielki Finał Power Show z udziałem Szymona Majewskiego, Katarzyny Miller, Miłosza Brzezińskiego i gospodyni wydarzenia Olgi Kozierowskiej.

Ponad 700 uczestników finału, w największej sali kinowej w Warszawie, przez 120 minut budziło w sobie pokłady pozytywnej energii. Że sceny zagrzewało ich 4 doświadczonych mówców. Wielki Finał oficjalnie zamknął tegoroczny cykl 12-stu Power Show „Możesz więcej niż myślisz, że możesz”, które od kwietnia odbyły się w całej Polsce. Do grona zainspirowanych dołączyło już w sumie ponad 4500 osób.

Pierwsza na scenie pojawiła się treserka wewnętrznych strachów. Katarzyna Miller – polska psycholożka z 30-letnim doświadczeniem przedstawiła swoją teorię na temat lęków 
i ich pokonywania. Stanowczo przestrzegała uczestników, że są lęki, które należy pokonać, ale istnieją też takie, które dla własnego dobra należy pielęgnować.

Po niej na scenę pewnym krokiem wmaszerował łowca motywacji Miłosz Brzeziński Certyfikowany coach i inspirator. W ciągu 20 minut udowodnił, że można zmotywować się bez motywacji. Z werwą i dużym humorem opowiedział o tym, jak unikać pokus, które stają na drodze do celu. Pozytywna energia na dobre zapanowała wśród publiczności. Potwierdziły to salwy śmiechu dobiegające z widowni.

Nadszedł czas na wystąpienie Olgi Kozierowskiej – ekspertki od życiowych zmian i zaklinaczki sukcesu. Pomysłodawczyni Power Show opowiedziała uczestnikom o tym, jak wygonić 
z głowy swoje negatywne przekonania. Podpowiedziała także, w jaki sposób rozmawiać 
ze sobą samym, aby nie zabijać ciekawości i dodać sobie energii do działania. U jej boku wystąpiła Gabi Drzewiecka, udowadniając, że każdy jest w stanie stworzyć motywującą ścieżkę dźwiękową do swojego życia. Niezastąpiony kobiecy duet poderwał wszystkich uczestników do tańca.

Ostatnim prelegentem był Szymon Majewski. Pogromca negatywnych myśli dał 
się poznać od zupełnie innej, wrażliwej strony. Opowiedział o swoim dzieciństwie 
oraz drodze, jaką pokonał od tamtego czasu. Uczestnicy z przejęciem słuchali o jego wzlotach i upadkach. Szymon zaskoczył szczerością. Poruszona występem publiczność długo klaskała przy muzyce zespołu Sound’n’Grace, śpiewającego na finał Finału piosenkę Możesz wszystko, której słowa były idealnym podsumowaniem Power Show.

Na Wielkim Finale Power Show uczestnikom energii dodawała Energa - nie tylko podczas wydarzenia, ale także w kuluarach kina. Tam też każdy miał możliwość skorzystania 
z krótkiego kursu samoobrony. Obok, występujący podpisywali swoje książki i rozmawiali 
z fanami.

Pierwsza edycja Power Show dopiero, co została oficjalnie zakończona, a Sukces Pisany Szminką planuje już kolejny cykl. Tym razem w zupełnie nowej zaskakującej formule. Więcej informacji niebawem.

Po więcej inspiracji zajrzyj na www.sukcespisanyszminka.pl

_Sukces Pisany Szminką jest pierwszą w Polsce organizacją, która kompleksowo wspiera i promuje działania kobiet w obszarach nauki, kultury i biznesu. Została utworzona w 2008 roku z inicjatywy Olgi Kozierowskiej. Misją Sukces Pisanego Szminką jest inspirowanie kobiet do podejmowania odważnych działań, spełniania marzeń, nagłaśnianie ich sukcesów w mediach oraz dostarczanie fachowej wiedzy, niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego. Zapraszamy na: www.sukcespisanyszminka.pl_

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także