Trwa ładowanie...

Bliźniaczki spędziły ze sobą 90 lat

Joan i Jessie Baker spędziły razem 90 lat. Są dwujajowymi bliźniaczkami i urodziły się w Pelsall w Wielkiej Brytanii, zaledwie parę miesięcy po zakończeniu I wojny światowej. W wieku 21 lat wyprowadziły się od rodziców i zamieszkały razem. Teraz stwierdziły, że pora na zmiany.
Share
Bliźniaczki spędziły ze sobą 90 lat
Źródło: Daily Mail/ Caters News Agency
dbufg4a

Joan i Jessie Baker spędziły razem 90 lat. Są dwujajowymi bliźniaczkami i urodziły się w Pelsall w Wielkiej Brytanii, zaledwie parę miesięcy po zakończeniu I wojny światowej. W wieku 21 lat wyprowadziły się od rodziców i zamieszkały razem. Parę lat temu stwierdziły, że pora na zmiany.

Po 9 dekadach życia u boku bliźniaczej siostry, Joan i Jessie stwierdziły, że wystarczy im dzielenia tego samego domu. Wychodząc z założenia, że na zmiany nigdy nie jest za późno, panie postanowiły wynająć osobne apartamenty. Było to 6 lat temu.

Pomimo "rozłąki", siostry spędzają razem połowę dnia. Ich mieszkania oddalone są od siebie o 20 minut drogi spacerem. Joan i Jessie jedzą wspólnie lunch oraz kolację. Jak mówi Jessie, młodsza z bliźniaczek - "zawsze lubiłyśmy swoje towarzystwo".

dbufg4a

Staruszki nadal czeszą się u tego samego fryzjera, noszą podobne, jeśli nie identyczne ubrania. Gdy pada pytanie o życie miłosne, Jessie stwierdza: "byłyśmy zbyt zajęte na bycie bliźniaczką!". Siostry nie wyszły nigdy za mąż i spędzały razem wolny czas. Tak jest do dzisiaj. Staruszki lubią wyszywać i pracować w ogrodzie.

Joan nie kryje swojej miłości do towarzyszki życia: "Jessie to najlepsza siostra, jak mogła mi się trafić. Jest zabawna, troskliwa i zawsze mogę na nią liczyć, gdy jestem smutna".

(fot. Daily Mail/ Caters News Agency)

(mtr/kg), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Po raz ostatni zatańczyła z umierającym ojcem*

* „Matka nie pozwoliła mi umrzeć”*

* Zamówił ostrygi… Tego się nie spodziewał!*

dbufg4a

Podziel się opinią

Share
dbufg4a
dbufg4a