ycipk-hi5tfs
Gwiazdy

Bukmacherzy obstawiają imię drugiego dziecka Kate Middleton i księcia Williama

Już tylko kilka tygodni dzieli księżną Cambridge od porodu. Na Wyspach rośnie gorączka wokół "royal baby". Bukmacherzy odświeżyli właśnie listę najczęściej typowanych imion dla siostrzyczki księcia George'a.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bukmacherzy obstawiają imię drugiego dziecka Kate Middleton i księcia Williama
(Newspix)
ycipk-hi5tfs

Już tylko kilka tygodni dzieli księżną Cambridge od porodu. Na Wyspach rośnie gorączka wokół "royal baby". Bukmacherzy odświeżyli właśnie listę najczęściej typowanych imion dla siostrzyczki księcia George'a. Jak się okazuje, przewidywania te mogą pokrywać się z planami jej rodziców. Gdy pierwszy potomek Kate i Williama przyszedł na świat w lipcu 2013, to właśnie imię George było wymieniane w zakładach najczęściej.

Jeszcze dwie doby temu - jak raportuje magazyn "Hello", najczęściej typowanym imieniem córeczki Kate była Elizabeth. 21 kwietnia, babka księcia Williama, królowa Elżbieta II będzie obchodziła 88. urodziny, a poród jest przewidywany w okolicach tej właśnie daty.

(Książę Cambridge George Alexander Louis; fot. Newspix)
Podziel się

Kolejnym popularnym typem została niespodziewanie Alice. To samo imię nosiła druga córka królowej Wiktorii, Alice Maud Mary. Była ona znana ze swojej empatii i otwartego charakteru, jak również opowiadała się za potrzebą poszerzenia praw kobiet (żyła bowiem w XIX wieku). Według bukmacherów, takie cechy powinna posiadać współczesna księżniczka.

ycipk-hi5tfs

Trzecim mocnym imieniem jest Charlotte. Już wkrótce dowiemy się, czy któreś z nich rzeczywiście przypadnie dziecku Kate Middleton.

* Główne typy:*

  1. Alice
  1. Elizabeth
  1. Charlotte

(mtr), WP Kobieta

ycipk-hi5tfs

POLECAMY:

* Najpiękniejsze kreacje ciążowe Kate Middleton*

* Wszystkie fryzury księżnej Kate*

* Jak będzie wyglądał książę George w wieku 18 lat?*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hi5tfs