Trwa ładowanie...
d1uepy3
Ludzie

Bukmacherzy obstawiają imię drugiego dziecka Kate Middleton i księcia Williama

Już tylko kilka tygodni dzieli księżną Cambridge od porodu. Na Wyspach rośnie gorączka wokół "royal baby". Bukmacherzy odświeżyli właśnie listę najczęściej typowanych imion dla siostrzyczki księcia George'a.
Share
Bukmacherzy obstawiają imię drugiego dziecka Kate Middleton i księcia Williama
Źródło: Newspix
d1uepy3

Już tylko kilka tygodni dzieli księżną Cambridge od porodu. Na Wyspach rośnie gorączka wokół "royal baby". Bukmacherzy odświeżyli właśnie listę najczęściej typowanych imion dla siostrzyczki księcia George'a. Jak się okazuje, przewidywania te mogą pokrywać się z planami jej rodziców. Gdy pierwszy potomek Kate i Williama przyszedł na świat w lipcu 2013, to właśnie imię George było wymieniane w zakładach najczęściej.

Jeszcze dwie doby temu - jak raportuje magazyn "Hello", najczęściej typowanym imieniem córeczki Kate była Elizabeth. 21 kwietnia, babka księcia Williama, królowa Elżbieta II będzie obchodziła 88. urodziny, a poród jest przewidywany w okolicach tej właśnie daty.

(Książę Cambridge George Alexander Louis; fot. Newspix)

Kolejnym popularnym typem została niespodziewanie Alice. To samo imię nosiła druga córka królowej Wiktorii, Alice Maud Mary. Była ona znana ze swojej empatii i otwartego charakteru, jak również opowiadała się za potrzebą poszerzenia praw kobiet (żyła bowiem w XIX wieku). Według bukmacherów, takie cechy powinna posiadać współczesna księżniczka.

d1uepy3

Trzecim mocnym imieniem jest Charlotte. Już wkrótce dowiemy się, czy któreś z nich rzeczywiście przypadnie dziecku Kate Middleton.

* Główne typy:*

1. Alice

2. Elizabeth

d1uepy3

3. Charlotte

(mtr), WP Kobieta

POLECAMY:

* Najpiękniejsze kreacje ciążowe Kate Middleton*

* Wszystkie fryzury księżnej Kate*

* Jak będzie wyglądał książę George w wieku 18 lat?*

d1uepy3

Podziel się opinią

Share
d1uepy3
d1uepy3