ModaDonatella Versace dołączyła do użytkowników Instagrama

Donatella Versace dołączyła do użytkowników Instagrama

Donatella Versace dołączyła do użytkowników Instagrama
Instagram
03.12.2015 13:45, aktualizacja: 03.12.2015 15:58

Donatella Versace dołączyła właśnie do grona użytkowników Instagrama! Swoją przygodę z tą aplikacją rozpoczęła od wrzucenia na profil dwóch zdjęć, na których pozuje z samą Gigi Hadid.

Donatella Versace dołączyła właśnie do grona użytkowników Instagrama! Swoją przygodę z aplikacją rozpoczęła od wrzucenia na profil dwóch zdjęć, na których pozuje z samą Gigi Hadid. Można powiedzieć, że projektantka długo przymierzała się do tego kroku, ale jak już go wykonała, zrobiła to z rozmachem.

Na fotografiach widzimy Gigi trzymającą telefon i stojącą obok Donatellę. Obie wydymają usta do obiektywu. Kobiety pozowały w otoczeniu śniegu, ale to nie przeszkodziło im w wybraniu na tę okazję lekkich stylizacji. Modelka ma na sobie kolorowy dres i sandały na wysokiej platformie, natomiast Versace oglądamy w karmelowych dopasowanych spodniach, szarym topie i długich kozakach na koturnie.

Versace pod pierwszą udostępnioną fotografią zamieściła podpis: „Cześć chłopaki, jestem tutaj!”. Projektantka udowodniła także, że potrafi dodawać hasztagi. Pod drugim zdjęciem umieściła wyraz sympatii wobec młodej modelki.

Każde zdjęcie Donatelli zdobyło już ponad 20 tysięcy polubień. Z niecierpliwością czekamy na to, kiedy i co projektantka będzie zamieszczać na Instagramie.

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także