GwiazdyBił byłą partnerkę. Teraz całuje następną. Przeszłość LaBeoufa jej nie przeszkadza?

Bił byłą partnerkę. Teraz całuje następną. Przeszłość LaBeoufa jej nie przeszkadza?

Shia LaBeouf
Shia LaBeouf
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aneta Malinowska
21.12.2020 16:41, aktualizacja: 02.03.2022 23:07

Gdy FKA Twigs oskarżyła Shię LaBeoufa o przemoc, przeciwko aktorowi zaczęły wypowiadać się też inne kobiety. Okazuje się jednak, że oskarżenia nie przeszkadzają obecnej dziewczynie LaBeoufa, Margaret Qualley, która od pewnego czasu spotyka się z aktorem.

Shia LaBeouf na pierwsze strony mediów plotkarskich trafił, gdy FKA Twigs wyznała, że w czasie ich związku aktor stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną oraz groźby. Brytyjska wokalistka spotykała się z nim przez kilka miesięcy. W rozmowie z New York Times przyznała, że to był bardzo trudny związek. Kobieta zapowiedziała pozew sądowy przeciwko gwiazdorowi.

TKA Twigs po swoim wyznaniu otrzymała wsparcie od Sii, która Shię LaBeoufa nazwała "patologicznym kłamcą" i przyznała, że sama została przez niego oszukana i wciągnięta w "cudzołożny związek".

Jego przeszłość nie przeszkadza nowej dziewczynie

Okazuje się jednak, że oskarżenia wobec aktora nie przestraszyły jego nowej dziewczyny, Margaret Qualley.

Paparazzi przyłapali ostatnio 26-letnią Margaret Qualley i 34-letniego Shię LaBeoufa podczas namiętnych pocałunków na lotnisku w Los Angeles. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci, można zobaczyć, że para nie mogła się od siebie oderwać.

Para spotyka się od kilku miesięcy

Shia LaBeouf i Margaret Qualley spotykają się od kilku miesięcy. W październiku wystąpili zupełnie nago w teledysku do piosenki siostry aktorki, Rainey.

Zanim Margaret Qualley zaczęła się spotykać z Shią LaBeoufem, była w związku z innym celebrytą - Pete Davidsonem, a znajomość mocno wspierała mama 26-latki, Andie MacDowell.

Źródło artykułu:WP Kobieta