GwiazdyTom Cruise nie rezygnuje z "Top Gun 2"

Tom Cruise nie rezygnuje z "Top Gun 2"

Tom Cruise nie rezygnuje z "Top Gun 2"
Źródło zdjęć: © AFP
02.04.2014 17:51, aktualizacja: 02.04.2014 22:31

Wiele wskazuje na to, że sequel przeboju "Top Gun" jednak powstanie. Do realizacji sequela przymierza się od dłuższego czasu Tom Cruise.

Wiele wskazuje na to, że sequel przeboju "Top Gun" jednak powstanie. Przypomnijmy, że do realizacji sequela przymierza się od dłuższego czasu Tom Cruise, gwiazdor pierwszego filmu z 1986 roku. Jeszcze do niedawna za kamerą ponownie miał stanąć Tony Scott, autor oryginału. Niestety, w 2012 roku reżyser popełnił samobójstwo, a projekt stanął pod dużym znakiem zapytania.

"Top Gun 2" miał być spotkaniem po latach dla Cruise'a, Scotta i producenta Jerry'ego Bruckheimera. Dziś Bruckheimer zasugerował, że mimo wszystko "Top Gun 2" ma szansę na realizację, a nawet uchylił rąbka tajemnicy na temat fabuły.

- Tom jest bardzo zajętym człowiekiem, więc najpierw musimy znaleźć wolny termin w jego grafiku - oznajmił producent. - Musimy też zdobyć odpowiednią sumę pieniędzy na realizację. Akcja "Top Gun 2" rozegra się w rzeczywistości, w której piloci czują się niepotrzebni, bo istnieją drony. Tom Cruise udowodni im jednak, że są bardzo potrzebni.

Zanim znów zobaczymy Toma Cruise za sterami samolotu, będziemy mogli podziwiać go w filmie "Na skraju jutra", który 6 czerwca zagości w polskich kinach.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także