UrodaWypiekane kosmetyki

Wypiekane kosmetyki

Wypiekane kosmetyki
27.06.2007 11:17, aktualizacja: 30.05.2010 01:22

W sklepach kosmetycznych, które odwiedzasz, pojawiają się wciąż nowe kosmetyki. Wybór jest tak ogromny, że niełatwo jest podjąć decyzję. Często dylemat dotyczy wyboru między kosmetykiem, który znasz i stosujesz na co dzień, a czymś całkiem nowym.

W sklepach kosmetycznych, które odwiedzasz, pojawiają się wciąż nowe kosmetyki. Wybór jest tak ogromny, że niełatwo jest podjąć decyzję. Często dylemat dotyczy wyboru między kosmetykiem, który znasz i stosujesz na co dzień, a czymś całkiem nowym.

Wypiekane kosmetyki to już nie tylko róże, które przez lata przyjęły się doskonale w naszym codziennym makijażu. Od jakiegoś czasu to także cienie i pudry o wyjątkowej trwałości, także kosmetyki brązujące. Wyglądają atrakcyjnie już na pierwszy rzut oka, a po rozprowadzeniu na powiece czy twarzy dają piękny połysk, a ponadto odznaczają się wyjątkową jakością.

Masz do wyboru pełną gamę odcieni pudrów, róży i cieni do powiek, tak więc możesz nimi wykonać nieomal cały makijaż.

Czym charakteryzuje się kosmetyk wypiekany?

Specjalna technologia wypiekania kosmetyków stosowana jest przez najbardziej renomowane marki rynku kosmetycznego. Pozwala na uzyskanie maksymalnej trwałości z jednoczesnym zachowaniem właściwości pielęgnujących.

Podczas użytkowania trudno nie zauważyć wyjątkowej wydajności kosmetyków tego typu. Pudry czy róże przy codziennym stosowaniu wystarczają na 2 do 3 lat. Nie ma więc wątpliwości co do ekonomiczności tego rodzaju cieni czy pudrów.
Ogromnym ich atutem jest bardzo twarda struktura, dzięki której nie uszkadzają się nawet podczas przypadkowego upadku na twardą powierzchnię. Z pewnością każdej z nas choć raz zdarzyła się taka niemiła sytuacja.

Czego nie powinnaś przegapić?

Obecnie dużym powodzeniem cieszą się wypiekane cienie firmy Golden Rose. Można używać ich na mokro lub na sucho - uzyskując w ten sposób pożądaną intensywność koloru. Użyte na sucho pozwalają na uzyskanie delikatnego, lśniącego efektu na powiekach. Połączone z wodą tworzą intensywny i perłowy makijaż.

W nowej kolekcji możesz wybierać spośród szmaragdów, złota, błękitów, zieleni i pereł. Kolory świetnie pozwalają się ze sobą łączyć. Zawartość drobinek złota, jak i szlachetnego jedwabiu nadaje oku wspaniały połysk. Pełnia kolorów utrzymuje się na powiekach wiele godzin.

Wysokiej jakości wypiekane pudry i róże znajdziesz w nowej propozycji firmy Pupa. Kosmetyki te to szeroka gama kolorów w makijażu o pielęgnacyjnych właściwościach. Technologia ich wypiekania polega na uzyskaniu produktu w kompakcie z mieszaniny tradycyjnych składników z wodą i substancjami nawilżającymi. Pozwala to na uzyskanie produktu w kompakcie, który zachowuje duże właściwości pielęgnacyjne. Kosmetyki Pupa to delikatna konsystencja, łatwa do mieszania oraz aplikowania zarówno na sucho, jak i na mokro.

Glazel proponuje kobietom doskonały makijaż twarzy dzięki wypiekanym pudrom, różom oraz cieniom do powiek. Twoje spojrzenie zyska na tajemniczości dzięki połyskującym cieniom wypiekanym. Maksymalnie nasycone kolorem i blaskiem zostały stworzone przy pomocy tradycyjnej technologii, która gwarantuje ich wysoką jakość oraz trwałość.

Dzięki twardej strukturze wypiekanych kosmetyków cienie nie kruszą się, co gwarantuje ekonomiczność i bezpieczeństwo stosowania. Nie załamują się i doskonale trzymają się na powiekach. Tak jak dwie poprzednie propozycje możesz stosować je na sucho i na mokro w zależności od okazji, na którą planujesz wykonać swój wyjątkowy makijaż.

Współczesne kosmetyki wypiekane charakteryzują się ogromną gamą kolorów i wyjątkową trwałością. Mają wiele właściwości pielęgnujących i świetnie utrzymują się na skórze. Używanie ich na sucho gwarantuje delikatny, kobiecy makijaż. Stosowane na mokro pozwolą podkreślić wyjątkowy charakter twojego makijażu intensywną barwą i połyskiem. Doskonały pomysł dla tych z nas, które lubią nowości.

Źródło artykułu:WP Kobieta