ModaZainspiruj się stylem Victorii Beckham

Zainspiruj się stylem Victorii Beckham

Zainspiruj się stylem Victorii Beckham
Źródło zdjęć: © mosquito-sklep.pl
19.05.2014 16:07, aktualizacja: 19.05.2014 16:17

Victorię Beckham śmiało można nazwać ikoną stylu. Projektantka gustuje w klasycznych i dobrze skrojonych ubraniach. Dodatki ogranicza do minimum. Najczęściej towarzyszą jej oversizowe okulary oraz duże torby, czasem kopertówki.

Victorię Beckham śmiało można nazwać ikoną stylu. Projektantka gustuje w klasycznych i dobrze skrojonych ubraniach. Dodatki ogranicza do minimum. Najczęściej towarzyszą jej oversizowe okulary oraz duże torby, czasem kopertówki. Niemal nieodłączonym elementem jej stylizacji są również szpilki na niebotycznych obcasach. To dzięki temu była Spice Girls zachwyca nie tylko podczas dużych imprez, ale też spacerów po mieście.

Inspirując się jej stylem, przygotowaliśmy trzy zestawy – idealne na dzień oraz na wieczór. Bazą do ich stworzenia są ubrania marki Mosquito. Różowa sukienka z falbaną w połączeniu z botkami na wysokim obcasie, dużą pojemną torbą oraz oversizowymi okularami, to coś dla miłośniczek miejskiego szyku.

Elegancki kombinezon z lejącej się tkaniny i długimi nogawkami to świetna opcja na wieczór. Warto zestawić go z dwutonowymi czółenkami oraz białą kopertówką, ponieważ połączenie bieli i czerni to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu.

Czerwoną sukienkę, tak jak Victoria, łączymy ze szpilkam w tym samym kolorze. Dla urozmaicenia look ten uzupełniamy jednak czarną pikowaną kopertówką oraz ciemnymi okularami.

Więcej inspiracji na www.mosquito-sklep.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa