GwiazdyMonika Jaruzelska zaprosiła astrologa do swojego programu. Wspomniał o Jarosławie Kaczyńskim

Monika Jaruzelska zaprosiła astrologa do swojego programu. Wspomniał o Jarosławie Kaczyńskim

Monika Jaruzelska
Monika Jaruzelska
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. KSA
06.01.2021 14:57, aktualizacja: 03.03.2022 03:23

Przy okazji nowego roku Monika Jaruzelska postanowiła zaprosić do swojego programu astrologa i zapytać go o kwestie, które nurtują wielu Polaków. Piotr Piotrowski przyjrzał się m.in. horoskopowi prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Monika Jaruzelska prężnie rozwija swój kanał na YouTube. Publicystka wymyśliła ciekawy format, który cieszy się coraz większą popularnością. Córka generała Wojciecha Jaruzelskiego cyklicznie zaprasza do rodzinnego domu znane postaci ze świata polityki czy popkultury.

Jazurelska porozmawiała z astrologiem

Ostatnio postanowiła przeprowadzić wywiad z dr. Piotrem Piotrowskim, filozofem religii, astrologiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Astrologicznego. Publicystka postanowiła zapytać go o przyszłość polskiej sceny politycznej.

Piotrowski stwierdził, że co prawda wybory mają odbyć się dopiero w 2023 roku, jednak ten rok, a konkretnie najbliższe miesiące, będą przełomowe dla Zjednoczonej Prawicy. Jego zdaniem obecna koalicja władzy może nie przetrwać.

Astrolog odniósł się również do przyszłości Jarosława Kaczyńskiego. "Kiedy w horoskopie prezesa PiS jest przejście Urana przez Ascendent, czyli taka konfiguracja, która się zdarza raz w życiu, a dwa to jest najbardziej przełomowy i mógłby być najbardziej dewastującym momentem w jego życiu od katastrofy smoleńskiej. To coś, co zmienia zupełnie, to jest: utrata kontroli, rodzaj przewrotu" - powiedział w rozmowie z publicystką.

Monika Jaruzelska, zachęcając widzów do obejrzenia najnowszego odcinka swojego programu, podkreśliła, aby traktować wróżby z przymrużeniem oka.

Dr Piotr Piotrowski o astrologii, religii, politykach, partiach i prognozach na rok 2021.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (823)
Zobacz także