Trwa ładowanie...
Aleksandra Nagel
05-01-2016 09:42

Hedi Slimane odchodzi z Saint Laurent?

Hedi Slimane - wielki modowy strateg, wytrawny projektant i fan mody ulicznej, który w zaledwie kilka lat pomnożył zyski marki Saint Laurent - opuszcza stanowisko dyrektora kreatywnego marki - piszą zagraniczne media. Czy w tych doniesieniach jest ziarnko prawdy?

Hedi Slimane odchodzi z Saint Laurent?Źródło: Eastnews
d1ycrct
d1ycrct

Raf Simons odchodzi z Diora, Alber Elbaz opuszcza stery Lanvin, a Jonathan Saunders zamyka modowy biznes – końcówka 2015 roku obfitowała w wiadomości, które wstrząsnęły światem mody. Czy po tych doniesieniach może wydarzyć się coś jeszcze bardziej spektakularnego? Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki, że Hedi Slimane odchodzi z Saint Laurent.

Jeszcze kilka godzin temu internet huczał od informacji na temat zaskakującego odejścia projektanta. Jak donosił Daily Front Row, Hedi Slimane miał rozstać się z francuskim domem mody jeszcze pod koniec ubiegłego roku.

- Czy w tych plotkach jest ziarnko prawdy? – pytają przedstawiciele świata mody i fani Saint Laurent – marki, która dzięki Hediemu Slimane’owi nabrała wiatru w żagle i jest jedną z najlepiej zarabiających marek w sektorze mody luksusowej.

Serwis Fashionista skontaktował się z przedstawicielami marki Saint Laurent, którzy zdementowali doniesienia na temat nagłego odejścia Hediego Slimane’a. Zatem świat mody może odetchnąć z ulgą.

d1ycrct
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ycrct