GwiazdyMaraton Dance4Fun na Fit Festival 2016

Maraton Dance4Fun na Fit Festival 2016

Maraton Dance4Fun na Fit Festival 2016

07.01.2016 13:20, aktual.: 07.01.2016 13:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fit Festival 2016 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim coraz więcej atrakcji, dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie i dobrze się przy tym bawić. Zatem zapraszamy do tańca!

Fit Festival 2016 zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim coraz więcej atrakcji, dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie i dobrze się przy tym bawić. Zatem zapraszamy do tańca!

Maraton Dance4Fun, to trzy godziny świetnej, tanecznej zabawy. Zaczynamy godziną klimatów słowiańskich z instruktorkami Slavica Dance. Jest to projekt łączący w sobie elementy tańców ludowych z klasycznymi krokami fitnessowymi. Dużo podskoków, okrzyków i cztery energiczne instruktorki na scenie zapewnią świetną zabawę i rozgrzewkę przed kolejnymi zajęciami.

Po chwili odpoczynku porwą Was do tańca niesamowici instruktorzy Salsation. Zajęcia te opierają się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładą nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą. Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki salsation można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Sama nazwa to połączenie słów “salsa” i “sensation”, czyli już goręcej być nie może.

Maraton zamyka energetyczna godzina Zumba Party. Zajęć Zumby nie trzeba nikomu przedstawiać. Szaleństwo, spontaniczność i niesamowite temperamenty instruktorów wyciągną resztki sił i zapewnią uśmiechy na Waszych twarzach do ostatniej muzycznej minuty. Aby przerwy, mimo że krótkie, nie chłodziły atmosfery, firma JTB Poland zapewniła piękne, kolorowe i bardzo wygodne nagrody, które wraz z innymi gadżetami rozlosujemy wśród uczestników maratonu.

Przypominamy

Widzimy się 28 lutego 2016 roku o godzinie 15.
Wystarczy jedynie zakupić bilet uprawniający do wejścia na targi, koszt 30 zł (proponujemy wcześniej przez internet) i dołączyć do nas na sali body&mind.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także