Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
24-09-2012 08:36

Naturhouse. Idealny sposób na odchudzanie

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia otyłość to jedna z najczęstszych chorób, na którą cierpią ludzie niezależnie od wieku i płci. Według prowadzonych badań i statystyk, w Polsce jest ponad 35% mężczyzn i ponad 25% kobiet o podwyższonej masie ciała.

Naturhouse. Idealny sposób na odchudzanieŹródło: Materiały prasowe
d4g2gjw

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia otyłość to jedna z najczęstszych chorób, na którą cierpią ludzie niezależnie od wieku i płci. Według prowadzonych badań i statystyk, w Polsce jest ponad 35% mężczyzn i ponad 25% kobiet o podwyższonej masie ciała.

Nadwaga, otyłość i co dalej?

Istnieje wiele sposobów odchudzania, aż trudno wybrać spośród pojawiających się propozycji. Diety popularne w danym momencie np.: Kapuściana, Dukana; produkty w proszku zastępujące posiłki: zupy, koktajle oraz suplementy diety, które zapewniają efekty bez stosowania prawidłowego żywienia. Ale czy te metody są skuteczne i czy zapewniają trwałe efekty? I co najważniejsze czy są zdrowe?

Aby efektywnie schudnąć należy zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Musi się to więc wiązać z naszą wewnętrzna przemianą. Czy jest to łatwe? Nie, ale bez tego schudniemy tu i teraz, a znienawidzone kilogramy wcześniej czy później wrócą.

d4g2gjw

Idealny sposób odchudzania powinien łączyć kilka cech: powinien być dla nas zdrowy, łatwy i przyjemny w stosowaniu. Musi również utrzymywać nasze ciało w dobrej kondycji. Kuracja odchudzająca powinna nie tylko odchudzać, ale również uczyć prawidłowego odżywiania, podnosić naszą motywację, a także zapewniać wsparcie psychiczne oraz zapobiegać efektowi jo-jo.

Czy istnieje taka metoda? Okazuje się, że tak!

Naturhouse, międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, która w Polsce otworzyła już ponad 120 oddziałów, w swojej metodzie odchudzania zachowuje wszystkie wyżej wymienione cechy. Na czym polega ta metoda? Łączy ona kilka elementów:

opieka specjalisty: zapewnia bezpieczeństwo procesu i wsparcie psychiczne oraz bieżące rozwiązywanie problemów powstających podczas procesu odchudzania.

d4g2gjw

regularne wizyty: odbywające się co tydzień zapewniają utrzymanie motywacji na stale wysokim poziomie. Częste konsultacje umożliwiają również szybką reakcję na potrzeby osoby odchudzającej się. Nie trzeba też długo czekać na pierwsze efekty – kilogram stracony co 7 dni jest najlepszą motywacją.

dieta: kuracja w Naturhouse jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Diety są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia.

suplementacja diety: suplementy w Naturhouse to naturalne produkty zawierające np. ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania. Co ważne suplementy nie zastępują normalnego żywienia, a są dodatkiem wspomagającym dietę.

etap stabilizacji: dietetyk nie tylko wprowadza w dietę, ale również z niej wyprowadza tak, aby nie powstał efekt jo-jo po zakończeniu kuracji.

d4g2gjw

A ile to kosztuje?

Nie tak dużo jak może się wydawać. Metoda, którą proponuje Naturhouse jest przystępna i dosyć elastyczna. Co więcej, zanim zdecydujesz się czy chcesz sie odchudzać właśnie tą metodą możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. Bezpłatnie można się zważyć, zmierzyć, ustalić szczegóły kuracji i podjąć decyzję.

Możesz zgłosić się na taką bezpłatną konsultację, wypełniając formularz:

Efekty metody Naturhouse możecie zobaczyć tutaj:

Znajdź najbliższe Centrum dietetyczne:

A co z osobami, które nie chcą się odchudzać, ale chcą pozbyć się cellulitu, nauczyć się prawidłowych zasad odżywiania tak, aby zapobiec problemowi nadwagi w swojej rodzinie? Naturhouse w swojej ofercie prowadzi nie tylko kuracje odchudzające. Może się tam zgłosić każda osoba, która chce zmienić swój sposób odżywiania, popracować nad kondycją skóry czy włosów, oczyścić swój organizm lub wyeliminować uporczywe wzdęcia i zaparcia.

d4g2gjw

Chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta w Naturhouse? Obejrzyj film:

d4g2gjw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4g2gjw