UrodaProszki do prania jeszcze bardziej eko

Proszki do prania jeszcze bardziej eko

Proszki do prania jeszcze bardziej eko
Źródło zdjęć: © 123RF
25.08.2014 12:06, aktualizacja: 19.09.2014 12:14

Preparaty kosmetyczne czy artykuły chemii domowej mogą wywoływać stany zapalne ze znacznym zaczerwienieniem i świądem na dużych powierzchniach skóry. Powinniśmy szukać nowych, bezpieczniejszych produktów, które zawierają przebadane dermatologicznie składniki, dzięki czemu są odpowiednie dla wrażliwej i alergicznej skóry.

Proszki do prania marki Frosch są doskonale znane polskim konsumentom, którzy doceniają ich skuteczność będąc przekonanymi o ich bezpieczeństwie – zarówno dla ubrań, pralek, jak i dłoni. Zawarte w nich aktywny tlen i enzymy wnikają głęboko we włókna pranych tkanin, pozostawiając je czystymi i pachnącymi. Z kolei składniki zmiękczające wodę, a także naturalne substancje antykorozyjne, chronią pralkę.

Nowe kartonowe opakowania dodatkowo zwiększają komfort użytkowania, gdyż łatwo je przechowywać, ustawiać, dzięki czemu możemy zapomnieć o bałaganie i porozsypywanym proszku.

Oryginalna, bardzo wydajna receptura sprawia, ze jedno opakowanie wystarcza aż na 18 standardowych prań. Produkty są przebadane pod kątem dermatologicznym i nie zawierają sztucznych barwników oraz innych czynników uczulających, przez co nie podrażniają skóry i można je stosować do prania ręcznego.

Jak podkreśla dr Anita Tarajkowska – Olejnik, specjalista dermatolog:
„Preparaty kosmetyczne czy artykuły chemii domowej mogą wywoływać stany zapalne ze znacznym zaczerwienieniem i świądem na dużych powierzchniach skóry. Powinniśmy szukać nowych, bezpieczniejszych produktów, które zawierają przebadane dermatologicznie składniki, dzięki czemu są odpowiednie dla wrażliwej i alergicznej skóry. Warto także zwrócić uwagę na to, z czego wykonane jest opakowanie produktu, które również może mieć negatywny wpływ na naszą skórę”.

Siła płynąca z natury

Wszystkie produkty marki Frosch tworzone są z myślą o minimalizowaniu ich wpływu na środowisko naturalne. Zawierają wyłącznie substancje naturalnego pochodzenia, które szybko ulegają biodegradacji, a nowe pudełka produkowane są z tektury pochodzącej z recyklingu. Marka Frosch swoją proekologiczną postawę opiera na wewnętrznym zbiorze zasad postępowania - „9 punktach ekologii”. Produkty Frosch cieszą się stale rosnącym uznaniem konsumentów, czego dowodem są liczne wyróżnienia, w tym Laur Dekady, a także posiadane przez producenta certyfikaty, m.in. Ecolabel EU, EMAS czy ISO.

Proszek do prania tkanin białych i Proszek do prania tkanin kolorowych marki Frosch dostępne są w sprzedaży detalicznej w sugerowanej cenie 25 PLN za opakowanie o pojemności 1,35 kg.

Źródło artykułu:Informacja prasowa