Trwa ładowanie...
zakonnica
13-10-2014 14:15

Znana dziennikarka odchodzi z telewizji do zakonu

"Cześć, opuszczam BBC. Z Bogiem" - napisała na Twitterze dziennikarka Martina Purdy. Tym samym poinformowała, że po 25 latach pracy w telewizji postanowiła zostać zakonnicą

Znana dziennikarka odchodzi z telewizji do zakonuŹródło: Twitter/Martina Prudy
d26egqf
d26egqf

"Cześć, opuszczam BBC. Z Bogiem" - napisała na Twitterze dziennikarka Martina Purdy. Tym samym poinformowała, że po 25 latach pracy w telewizji postanowiła zostać zakonnicą.

Martina Purdy jest jedną z najpopularniejszych reporterek politycznych w Irlandii Północnej. Przez ostatnie 15 lat pracowała w BBC. Kilka dni temu ogłosiła, że odchodzi z zawodu i zamierza zostać zakonnicą.
- Jestem wdzięczna mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie. Szczególne podziękowania należą się BBC. Za okazane mi wsparcie. Życzę wszystkim moim kolegom z pracy wszystkiego najlepszego, zwłaszcza tym, z którymi przez tyle lat pracowałam w dziale politycznym. Będę za nimi tęskniła.

Martina Purdy nie chce komentować swojego nagłego odejścia z telewizji. Prosi media, aby uszanowały jej prywatność: - Wiem, że wielu ludzi może nie zrozumieć mojej decyzji. Ale kiedy już wiedziałam, co muszę zrobić, to podjęłam ją z radością i miłością. Proszę, módlcie się za mnie, żebym pozostała na tej ścieżce pokornie, z wiarą i ufnością - pisze Purdy w opublikowanym oświadczeniu. I dodaje, że stoją przed nią nowe wyzwania, którym chce się poświęcić.

Na podstawie belfasttelegraph.co.uk/(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

d26egqf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26egqf