Trwa ładowanie...
d26yw1y

Znana dziennikarka odchodzi z telewizji do zakonu

"Cześć, opuszczam BBC. Z Bogiem" - napisała na Twitterze dziennikarka Martina Purdy. Tym samym poinformowała, że po 25 latach pracy w telewizji postanowiła zostać zakonnicą
Share
Znana dziennikarka odchodzi z telewizji do zakonu
Źródło: Twitter/Martina Prudy
d26yw1y

"Cześć, opuszczam BBC. Z Bogiem" - napisała na Twitterze dziennikarka Martina Purdy. Tym samym poinformowała, że po 25 latach pracy w telewizji postanowiła zostać zakonnicą.

Martina Purdy jest jedną z najpopularniejszych reporterek politycznych w Irlandii Północnej. Przez ostatnie 15 lat pracowała w BBC. Kilka dni temu ogłosiła, że odchodzi z zawodu i zamierza zostać zakonnicą.
- Jestem wdzięczna mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie. Szczególne podziękowania należą się BBC. Za okazane mi wsparcie. Życzę wszystkim moim kolegom z pracy wszystkiego najlepszego, zwłaszcza tym, z którymi przez tyle lat pracowałam w dziale politycznym. Będę za nimi tęskniła.

Martina Purdy nie chce komentować swojego nagłego odejścia z telewizji. Prosi media, aby uszanowały jej prywatność: - Wiem, że wielu ludzi może nie zrozumieć mojej decyzji. Ale kiedy już wiedziałam, co muszę zrobić, to podjęłam ją z radością i miłością. Proszę, módlcie się za mnie, żebym pozostała na tej ścieżce pokornie, z wiarą i ufnością - pisze Purdy w opublikowanym oświadczeniu. I dodaje, że stoją przed nią nowe wyzwania, którym chce się poświęcić.

Na podstawie belfasttelegraph.co.uk/(gabi/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

* Wirtualny chór z klauzurowych klasztorów 16.09.2014 WP.PL>*

* Coraz mniej zakonnic*

* Zakonnica zaśpiewała. Jurorzy talent-show osłupieli*

d26yw1y

Podziel się opinią

Share
d26yw1y
d26yw1y