Mąż nie chce się kochać

Utnik Radosław Jerzy / 24.02.2011
 
 AAA
Witam Mój problem jest dość złożony, ale spróbuję przedstawić go w miarę zwięźle. Mam 35 lat i od 8 lat jestem mężatką. Z moim mężem poznaliśmy się wiele lat temu i na ślub zdecydowaliśmy się po 6 latach znajomości. Zawsze byliśmy bardzo dopasowani seksualnie, a seks dostarczał nam dużo satysfakcji. Oczywiście to nie był jedyny element scalający. Seks był powiązany z uczuciem miłości. Problem zaczął się 4 lata temu, kiedy mąż po pijanemu stracił prawo jazdy. Były łzy, rozmowy i w końcu decyzja o terapii dla alkoholików. Mąż w dalszym ciągu się leczy,mówi, że zależy mu na rodzinie, ale... bardzo rzadko chce się kochać.To jest kwestia, która bardzo mnie frustruje. Brakuje mi zbliżeń mimo, iż mąż twierdzi, że bardzo mu się podobam i mnie kocha. Dodam, że okresy oziębłe to czasami 2-4 miesiące. Zauważyłam, że czasami w nocy, kiedy wszyscy śpią, mąż się masturbuje. Odkryłam, że kontaktował się wirtualnie z bardzo młodą kobietą. Przed kolegami przechwala się, jak to on lubi seks. A kiedy już dochodzi do zbliżeń zdarza się, że ma problemy ze wzwodem. Dodam, że mąż choruje na nadciśnienie. Proszę o profesjonalną poradę jak wybrnąć z tej nienormalnej sytuacji?
Nadciśnienie tętnicze zazwyczaj wiąże się z problemami z erekcją. Problemy te są wynikiem okoliczności, że nadciśnienie jest zazwyczaj wynikiem zmniejszenia się światła naczyń krwionośnych na skutek odkładania się na nich blaszek miażdżycowych. Okazjonalne problemy ze wzwodem, które mogą wystąpić w tych okolicznościach, mogą być dla męża źródłem frustracji i lęku. Przypuszczalnie dlatego właśnie unika współżycia - nie czuje się pewnie i nie chciałby znaleźć się w sytuacji, gdy nie będzie mógł Pani zaspokoić. Masturbacja, choć mniej satysfakcjonująca, jest bezpieczniejsza, gdyż w przypadku problemów nie grozi obnażeniem trudności erekcyjnych przed partnerką. Całe szczęście, że istnieją skuteczne sposoby pomocy w podobnych wypadkach. Polegają one na kombinacji kilku metod: podaniu leku rozszerzającego naczynia krwionośne i ułatwiającego erekcję, podaniu leków uspokajających lub preparatów ziołowych zmniejszających napięcie nerwowe, a przez to ułatwiających kontakt partnerski, a także na terapii psychologicznej, mającej na celu bliższe przyjrzenie się swojej seksualności i obniżającej w ten sposób niepokój, który Pani mąż może odczuwać w sytuacji zbliżającego się kontaktu partnerskiego.
Publikowane w Serwisie porady ekspertów mają charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą zastąpić porady udzielanej przez odpowiedniego specjalistę w wyniku bezpośredniej konsultacji. Wirtualna Polska S.A. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść porad ekspertów oraz za jakiekolwiek szkody użytkowników powstałe na skutek lub w związku z zastosowaniem się przez użytkowników do treści porady.

Wyślij pytanie do eksperta

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Galerie


Opinie (2)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
0
~laura 2013-10-26 (23:29) 1 rok 8 miesięcy 11 dni i 25 minut temu

Kup mu suplement Man Forte. Mój po nim to się tak rozbrykał ze teraz powie o mnie ze ja wysiadam. Po 3mc przyjmowania normalnie nie poznaje faceta.

odpowiedz

0
0
~Krzysztof 2011-04-05 (12:40) 4 lata 3 miesiące 2 dni 11 godzin i 14 minut temu

:-)
Witam Panią! Rozumiem Pani frustrację. Być może mąż nie chce zbytnio ujawniać swojego problemu przed Panią, bo wiąże to ze swoją męskością. Jest sposób na wzmocnienie erekcji, bez żadnej ingerencji w organizm poprzez różnego rodzaju specyfiki, afrodyzjaki. Wystarczy poczytać taki kurs, który z czystym sumieniem polecam www.mistrzseksu.pl. Mąż znajdzie tam odpowiedzi na swój problem, pozna sekrety udanego pożycia seksualnego, a Wasz seks stanie się niesamowity i namiętny. Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedz

Twoja historia

opisz swoją historię

Horoskop

wybierz znak zodiaku wybierz znak zodiaku
Ryby Wodnik Koziorożec Strzelec Skorpion Waga Panna Lew Rak Bliźnięta Byk Baran

\\ codzienny 07.07.2015

Ryby 20.02-20.03

Księżyc w Twoim znaku korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Doda Ci energii, a ta z kolei przyspieszy niektóre działania. Wszystko, co robisz rób z dużą rozwagą. Trudności w relacjach ze współpracownikami. Ucieszy Cię pewna wiadomość, którą dostaniesz w godzinach popołudniowych. Przemyśl dobrze strategię działania.

\\ codzienny 07.07.2015

Wodnik 21.01-19.02

Dzień zapowiada się dość nerwowo. Kontroluj więc swoje zachowanie i uważaj na słowa, których nie da się potem cofnąć. Najlepiej zajmij się czymś, co nie wymaga wysiłku ani koncentracji. Znajdź więcej czasu dla siebie i rodziny. Nie unikniesz drobnych kłopotów.

\\ codzienny 07.07.2015

Koziorożec 22.12-20.01

Dzień będzie denerwujący. Towarzystwo innych może Cię wyjątkowo męczyć. Rozkojarzenie i apatia nie sprzyjają zbytniej aktywności. Współpraca nie przyniesie więc spodziewanych efektów. Szukaj samotności i wyciszenia. Dąż do stabilizacji uczuciowej. Niech rządzi Tobą rozsądek.

\\ codzienny 07.07.2015

Strzelec 23.11-21.12

Dzisiaj możesz natrafić na trudności w realizacji planów. Tak w domu jak i w pracy łatwo o nieporozumienia. Także Twoja odporność zdrowotna zmniejszy się. Będziesz musiał mocno chronić swój organizm przed infekcjami. Staraj się jak najszybciej wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Ktoś chce pokrzyżować Ci plany.

\\ codzienny 07.07.2015

Skorpion 24.10-22.11

Gwiazdy wróżą rozwiązanie trudnych problemów i bogate życie uczuciowe. Nic nie stanie na przeszkodzie Twoim planom i przedsięwzięciom. Wykorzystaj więc pomyślny okres i doprowadź swoje sprawy do szczęśliwego zakończenia. Nie czyń drugiemu... Wybierz właściwą drogę postępowania.

\\ codzienny 07.07.2015

Waga 23.09-23.10

Dzisiaj nie jest najlepszy moment na rozmowy o finansach i awansie. W pracy raczej przygotuj się na nerwowe chwile. Niewykluczona jakaś nieprzyjemna niespodzianka. W Twoim otoczeniu jest wiele zadrażnień i wątpliwości. Dopadną Cię wątpliwości w sprawach sercowych. Uważaj na słowa.

\\ codzienny 07.07.2015

Panna 24.08-22.09

Dzisiaj wiele wskazuje na to, że odzyskasz dobre samopoczucie. Pomyślność niektórych spraw zależała jednak będzie od Twojego zdrowego rozsądku. Braki w portfelu mogą być spowodowane nadmierną aktywnością towarzyską. Wzrośnie Twoje zainteresowanie seksem.

\\ codzienny 07.07.2015

Lew 23.07-23.08

Dzień znacznie pogodniejszy i bardziej pomyślny niż wczorajszy. Być może uda Ci się nawet zrealizować pewne zawodowe plany. Musisz tylko bardziej panować nad swoimi nerwami. Impulsywne reakcje mogą Ci zaszkodzić. Pozbądź się podejrzeń i zazdrości. Bądź bardziej skłonny do współpracy.

\\ codzienny 07.07.2015

Rak 22.06-22.07

Najlepiej będzie, jeśli ten dzień spędzisz z dala od innych ludzi. Twoja sytuacja w pracy nie wydaje się być stabilna. Decyzje podjęte przez Twoich zwierzchników mogą mieć niekorzystny wpływ na Twoje dzisiejsze plany. Nie trać nadrzędnego celu z oczu. Musisz postępować bardzo ostrożnie. Unikaj stresów i napięć.

\\ codzienny 07.07.2015

Bliźnięta 21.05-21.06

Dzisiaj znajdziesz się w niecodziennej sytuacji. W sprawach zawodowych będziesz musiał podjąć jakieś konkretne decyzje. Może to spowodować nieprzewidziane komplikacje. Wszystko wskazuje na to, że sobie z nimi poradzisz. Potrzeba będzie dużo wyrozumiałości.

\\ codzienny 07.07.2015

Byk 21.04-20.05

W pracy Twoje wysiłki i starania zostaną zauważone. Uważaj jednak, bo konkurencja nie śpi. Zrobi wszystko, aby pokrzyżować Ci niektóre plany. Aby wytrącić jej argumenty z ręki zastanów się, czy nie warto podnieść swoje kwalifikacje. Staw czoła przeciwnościom losu. Dbaj o lepszy nastrój.

\\ codzienny 07.07.2015

Baran 21.03-20.04

Nie jesteś dziś w dobrym nastroju. Z przyczyn od Ciebie niezależnych mogą wyniknąć nieporozumienia w pracy. Możliwe też drobne kłopoty osobiste. Wszystko wskazuje na to, że Twoje starania mają dziś szanse na postęp. Zrezygnuj ze znajomości, która hamuje Twój rozwój. Naucz się godzić obowiązki rodzinne z ambicjami zawodowymi.

inne horoskopy tygodniowy miesięczny