GwiazdyŚwiąteczna kartka Kate i Williama. Uwagę skradło jedno z dzieci

Świąteczna kartka Kate i Williama. Uwagę skradło jedno z dzieci

Księżna Kate i książę William mają gotową kartkę świąteczną.
Księżna Kate i książę William mają gotową kartkę świąteczną.

14.12.2020 07:45, aktual.: 02.03.2022 20:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coroczną tradycją w rodzinie królewskiej jest publikowanie kartki z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W tym roku do sieci wyciekła informacja o życzeniach od Cambridge’ów znacznie wcześniej, niż dotychczas. Klasycznie na tegorocznej kartce pojawiła się księżna Kate, książę William i ich dzieci. Dokładnie widać, jak pociechy się zmieniły od ostatniego spotkania.

Okres bożonarodzeniowy sprzyja tworzeniu oryginalnych kartek i życzeń świątecznych. Z przywileju kreowania takich kartek chętnie korzystają uwielbiani na całym świecie royalsi. Mimo pandemii tradycja wysyłania poddanym kartek świątecznych nie ulegnie zmianie, co na pewno zachwyci wielbicieli pary książęcej.

Urocza rodzinna kartka

Co roku brytyjscy poddani tylko czekają na pojawienie się najnowszej kartki świątecznej z okazji Bożego Narodzenia. Tym razem także się nie zawiodą, wiadomo już o specjalnej kartce stworzonej przez Cambridge’ów.

Niedługo pojawi się także kartka od samej królowej Elżbiety II oraz księcia Karola, ale to na wiadomość od Kate i Williama Brytyjczycy czekają najbardziej. Osobiste życzenia tworzone przez członków rodziny królewskiej weszły na dobre w tradycję, a dołączane do tego portrety przypadły do gustu najbardziej zagorzałym fanom royalsów. Co roku poddani mogą zobaczyć inny portret królewskiej rodziny – niedawno wyciekło jedno ze zdjęć.

Na portrecie świątecznym od Kate i Williama widać wyraźnie, że ich dzieci są radosne oraz szczerze uśmiechnięte. Największą gwiazdą kartki został najmłodszy Louis, który postanowił skupić na sobie uwagę. Cała rodzina uśmiecha się do obiektywu, natomiast najmłodszy syn został idealnie uchwycony podczas spontanicznego okrzyku. Naturalność księżnej i księcia Cambridge oraz ich dzieci zdecydowanie pozwala na przybliżenie rodziny królewskiej poddanym.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)