Blisko ludziPartner Natalii ma 40 lat. Mimo próśb dziewczyny nie chce wyprowadzić się od rodziców

Partner Natalii ma 40 lat. Mimo próśb dziewczyny nie chce wyprowadzić się od rodziców

Partner Natalii ma 40 lat. Mimo próśb dziewczyny nie chce wyprowadzić się od rodziców
Źródło zdjęć: © Getty Images
14.04.2020 15:57, aktualizacja: 14.04.2020 17:08

Natalia jest w związku od 1,5 roku. Gdy zaproponowała partnerowi wspólne mieszkanie, ten oznajmił, że to zbyt wcześnie i wciąż woli mieszkać z rodzicami, choć skończył już 40 lat.

Natalia jest po trzydziestce. Od 1,5 roku spotyka się z mężczyzną, który ma 40 lat. Dziewczyna jest rozczarowana jego postawą, bo gdy zaproponowała wspólnie mieszkanie, ukochany oznajmił, że to zbyt wcześnie.

Natalia nie rozumie wymówek partnera

Natalii brakuje prywatności i nie czuje się komfortowo, odwiedzając 40-latka w mieszkaniu jego rodziców. Swoją sytuację opisała na forum WP Kafeteria.

"On mieszka z rodzicami, ja również mieszkam z członkiem rodziny. Zaczyna mi brakować swobody, intymności, normalności. Chciałabym zrobić krok naprzód, czyli wspólnie zamieszkać, ale nie widzę, aby mój facet to podzielał. W zasadzie to on nawet nigdy tego tematu nie podjął, a na moje pytanie, co o tym sądzi, odpowiedział, że jest za wcześnie i nie będzie wybiegał w przyszłość. Co o tym myśleć? Wiem, że mieszka z rodzicami z czystej wygody, bo stać go na wynajęcie mieszkania. Jest też jedynakiem" – tłumaczy.

"Zastanawia mnie, czy nie brakuje mu swobody, by spędzić np. wspólny wieczór w domu przy winku, czy chociażby swobodnie uprawiać seks. Czuję się trochę ograniczona, zależy mi na nim, jestem gotowa zrobić krok do przodu. Obydwoje pracujemy, więc dałoby się utrzymać. Co mam z tym zrobić? Próbować go namówić, czy cierpliwie poczekać?" – pyta.

Inni użytkownicy forum zwrócili uwagę na fakt, że w wieku 40 lat może być trudno zmienić swoje przyzwyczajenia.

"Istnieje ewentualność, że on nie wyjdzie z żadną propozycją, bo już ci przecież powiedział, że nie ma ochoty się od rodziców wyprowadzić", "On ma po prostu wygodnie tam, gdzie jest, nie chce tego obowiązku, aby mieszkać na swoim. Myślę, że raczej trudny temat, skoro mężczyzna ma już czterdziestkę na karku i nawet nie myśli wyfrunąć z gniazda" – pisali internauci.

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy